€ 1950-2350 brutto/mc

Magazyn obuwia bez znajomości języka Niemcy praca od zaraz dla par Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 9 grudnia 2021 19:50

Hurtownia z Hamburga potrzebuje od zaraz par do pracy w Niemczech. Zatrudnienie bez znajomości języka na magazynie obuwia. Zakwaterowanie będzie zapewnione przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Hamburg.

Wynagrodzenie: 1950 – 2350 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 10.

Zadania na stanowisku:

  • zadania będą zlecane na bieżąco zgodnie z aktualnym zapotrzebowaniem;
  • dbanie o czystość w miejscu pracy;
  • rozładowywanie i kontrolowanie dostaw;
  • zbieranie zamówień i przygotowywanie towarów do wysłania;
  • obsługa sprzętów i urządzeń;
  • wykonywanie innych zadań zlecanych na bieżąco.

Wymagania:

  • punktualność, rzetelność i pracowitość;
  • sumienne wykonywanie zadań;
  • dostępność od zaraz;
  • dokładność;
  • zaletą będzie posiadanie doświadczenia.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w pełnym wymiarze;
  • szkolenie pracownicze;
  • możliwość rozwoju;
  • pomoc polskiego koordynatora;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • zatrudnienie na 3 miesiące;
  • możliwość podjęcia stałej pracy dla najlepszych pracowników;
  • wsparcie przy formalnościach.

Aplikacja:

CV ze zdjęciem, zgodą na przetwarzanie danych osobowych oraz z realnym terminem dyspozycyjności należy wysyłać na adres e-mail:

nutzliche-arbeit@workmail.com z podaniem numeru referencyjnego: Nr ref. mg/a4/12/21

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-niemcy-praca-dla-par-bez-jezyka-na-magazynie-z-obuwiem-w-hamburgu/

Nr ogł.: 50861b22872595a2