€ 9,25 euro/h brutto

Leśnictwo od zaraz dam pracę w Niemczech bez języka przy choinkach Wolfsburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Wolfsburg
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 7 listopada 2017 22:16

Dostępna od zaraz sezonowa praca Niemcy w leśnictwie z zakwaterowaniem na miejscu. Zatrudnimy w Wolfsburgu przy choinkach osoby bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: pracownik sezonowy

Lokalizacja: Wolfsburg, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: 9,25 euro za godzinę brutto

Liczba wakatów: 4

Opis stanowiska:

  • praca w szkółce leśnej będzie polegała na pielęgnowaniu oraz ścinaniu choinek
  • do obowiązków pracownika będzie należało zabezpieczanie drzewek, załadunek na samochody oraz prace porządkowe

Wymagania:

  • zdolność pracy w szybkim tempie
  • możliwość wyjazdu do Niemiec od zaraz
  • wysoka sprawność i siła fizyczna
  • gotowość do pracy przy zmiennej pogodzie
  • znajomość obsługi piły spalinowej

Oferujemy:

  • opiekę polskiego konsultanta
  • możliwość pobrania zaliczki po tygodniu pracy
  • posiłek w ciągu dnia
  • płatne zamieszkanie w ogrzewanych domkach

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, wiadomość aplikacyjną zawierającą CV w języku niemieckim lub polskim prosimy przesłać na adres e-mail:

neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: Sezonowa praca w Niemczech przy choinkach, Wolfsburg

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/niemcy-praca-sezonowa-w-lesnictwie-od-zaraz-przy-choinkach-bez-jezyka-wolfsburg/

Nr ogł.: 4605a01a3b6306e7

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.