€ 9-9,50 euro brutto/h

Leśnictwo Niemcy praca sezonowa od zaraz przy wycince drzew dla Polaków

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Dolna saksonia
  • Wymagany stopień znajomości języka: Komunikatywna znajomość języka
  • Wymagane doświadczenie: Wymagane doświadczenie
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 24 listopada 2015 04:02

Zatrudnimy od zaraz Polaków do wycinki i obcinania drzew w Dolnej Saksonii. Oferta sezonowej pracy w Niemczech bez znajomości języka niemieckiego w leśnictwie.

Stanowisko: pracownik sezonowy

Lokalizacja: Dolna Saksonia oraz Nadrenia Północna-Westfalia

Wynagrodzenie: 9 do 9,50 euro brutto na godzinę pracy

Start: od zaraz

Liczba wakatów: 2-3

Czas trwania umowy: do 31 marca 2016

Obowiązki:

  • Pracownik będzie odpowiedzialny za pracę w leśnictwie przy ścinaniu oraz obcinaniu drzew.
  • Osoba zatrudniona porządkuje miejsce pracy.

Oczekiwania:

  • posiadanie udokumentowanego doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • posiadanie ukończonego kursu jako operator pilarki spalinowej – kursu pilarza/drwala
  • konieczność zabrania ze sobą odpowiedniej odzieży – kurtki, spodni oraz butów i hełmu

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • bezpłatne zamieszkanie przez 5 dni na tydzień, pozostałe 2 pracownik musi opłacić sam
  • zapewnione od 40 do 60 godzin pracy w tygodniu
  • zatrudnienie od zaraz do 31 marca 2016 lub może na trochę dłużej

Aplikacja:
Zgłoszenie z załączeniem CV należy przesłać na poniższy adres mailowy:

  • praca@arpro.pl z dopiskiem: Wycinka drzew, Nordrhein-Westfalen i Niedersachsen

Możliwość kontaktu telefonicznego pod numerem: 790 219 388

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-sezonowa-prace-w-niemczech-od-zaraz-w-lesnictwie-wycinka-drzew-dla-polakow/

wyświetleń: 4711, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 6435653c2ec0b88b

1 odpowiedź aby “Leśnictwo Niemcy praca sezonowa od zaraz przy wycince drzew dla Polaków”

  1. witam prosze o kontakt w sprawje pracy