€ 9,20 euro brutto/h

Kolonia praca w Niemczech na magazynie z kosmetykami bez języka od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Pomoc przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: 9 grudnia 2015 02:05

Ogłoszenie pracy w Niemczech na magazynie drogeryjnym przy zbieraniu zamówień. Zatrudnienie w Kolonii bez znajomości języka niemieckiego do podjęcia od zaraz dla Polaków

Stanowisko: Magazynier

Lokalizacja: Kolonia, Niemcy

Zarobki: 9,20 euro brutto na godzinę pracy

Termin: od zaraz

Obowiązki:

  • zadania wykonywane będą na magazynie drogeryjnym – z kosmetykami, artykułami spożywczymi, odzieżą, biżuterią, itp.
  • pracownik odpowiadać będzie za zbieranie zamówień, zdejmowanie produktów z półek i przygotowanie przesyłek do wysyłki
  • prace porządkowe

Oczekiwania:

  • możliwość pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • odpowiedzialność, samodzielność
  • motywacja do wypracowywania norm i ponad nie
  • spryt, kreatywność, odwaga

Zapewniamy:

  • pomoc w znalezieniu miejsca zamieszkania
  • legalne zatrudnienie zgodne z niemieckimi standardami
  • szkolenie wprowadzające
  • pracę w młodym i ambitnym zespole
  • opieka polskojęzycznego koordynatora

Aplikacja:
Pracowników zainteresowanych przedstawioną powyżej ofertą pracy prosimy o składanie aplikacji drogą poczty elektronicznej z podaniem nr. ref.: magazyndrogeryjny/12/15

Prosimy również o zamieszczenie stosownej klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych kandydatów na potrzeby rekrutacji.

Leiharbeiter Solution GmbH
Am Sandtorkai 62A
20457 Hamburg

Leiharbeiter@solution4u.com

Dziękujemy za wszystkie przesłane zgłoszenia.

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-praca-w-niemczech-na-magazynie-drogeryjnym-kolonia/

wyświetleń: 1568, dzisiaj: 2

Nr ogł.: 19356676c2fd7200

1 odpowiedź aby “Kolonia praca w Niemczech na magazynie z kosmetykami bez języka od zaraz”

  1. praca na magazynie dn. 9 grudnia 2015 @ 18:42

    witam ! zglaszam aplikację n stanowisko pakowacz kosmetykow na magazynie w Koln. Jezyk niemiecki znam w stopniu komunikatywnym. Pozdrawiam