€ 1400 euro brutto

Kolonia oferta pracy w Niemczech na magazynie z napojami bez języka

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 2 kwietnia 2016 20:28
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
produkcja-enegetykow-napojow-energetycznych2

Możliwość podjęcia pracy w Niemczech od zaraz na magazynie hurtowni z napojami w Kolonii. Oferta bez znajomości języka z zakwaterowaniem zapewnionym na miejscu.

Stanowisko: Magazynier

Termin: od zaraz

Miejsce zatrudnienia: Kolonia, Niemcy

Wynagrodzenie: 1400 euro brutto miesięcznie plus dodatki za pracę w godzinach nadliczbowych

Obowiązki:

  • Pracownik będzie odpowiedzialny za rozładunek dostaw na magazynie, dbanie o odpowiednie magazynowanie towaru i porządek w dokumentach. Osoba zatrudniona będzie obsługiwała system informatyczny. Do zadań należeć będzie również kompletowanie zamówień na pelty do sklepów detalicznych.

Oczekiwania:

  • umiejętność radzenia sobie w sytuacjach stresowych
  • samodzielność
  • zdolność do obsługi komputera
  • mile widziane doświadczenie
  • zdolność do samodzielnego rozwiązywania problemów
  • pracowitość
  • znajomość niemieckich liczebników i zdolności matematyczne
  • możliwość pilnego podjęcia pracy w Niemczech

Zapewniamy:

  • zakwaterowanie w wyposażonym mieszkaniu w cenie 125 euro miesięcznie – koszt całkowity to 250 euro jednak druga połowa kosztów pokryta jest jest pracodawcę
  • uczciwe warunki zatrudnienia
  • atrakcyjne zarobki
  • szkolenie wprowadzające z obsługi systemu informatycznego, BHP i pracownicze

Aplikacja:
Osoby, które zainteresowała powyższa oferta i jednocześnie spełniające nasze wymagania prosimy o przysłanie zgłoszenia (najlepiej w j. niemieckim) wraz ze zdjęciem na podany poniżej adres.
W zgłoszeniu prosimy o podanie numeru referencyjnego: magazyn04/16

Dringende Europa – Arbeitsagentur
Adolf Kolping Strasse 18, Ludwigsvorstadt, 80336 Monachium

email: dringende@europe.com

Uwaga: Zgłoszenia bez klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych nie będą brane pod uwagę!

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-prace-w-niemczech-na-magazynie-z-napojami-bez-znajomosci-jezyka-kolonia/

wyświetleń: 1870, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 80256fd6b34428fb

3 komentarze aby “Kolonia oferta pracy w Niemczech na magazynie z napojami bez języka”

  1. Jerzy Mazur dn. 2 kwietnia 2016 @ 14:09

    Jestem zainteresowany ofertą ,proszę o kontakt

  2. Paweł Jakóbczyk dn. 2 kwietnia 2016 @ 17:07

    jestem zainteresowany ofertą,proszę o kontakt+48669333204

  3. cinek7997 dn. 6 kwietnia 2016 @ 21:33

    Jestem Zainteresowany. Prosze o kontakt