€ 8,50 euro brutto/h

Kolonia fizyczna praca Niemcy przy rozładunku, załadunku bez języka od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Wymagane doświadczenie: Bez doświadczenia
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Pomoc przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: 2 września 2015 04:55

Oferta fizycznej pracy w Niemczech od zaraz dla Polaków przy rozładunku i załadunku kontenerów. Zatrudnienie w Kolonii bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik fizyczny

Miasto: Kolonia

Termin: od zaraz

Wynagrodzenie: 8,50 euro brutto za godzinę pracy

Zadania:

  • Praca fizyczna polegająca na ręcznym rozładunku i załadunku kontenerów.
  • Pracownicy przenoszą towar ważący nawet do 20 kilogramów.
  • Osoba zatrudniona może być oddelegowana do pracy z użyciem wózka widłowego.

Wymagania:

  • preferowane zgłoszenia od mężczyzn
  • dobra sprawność fizyczna
  • motywacja i chęci do pracy
  • dyspozycyjność
  • motywacja do pracy od zaraz

Zapewniamy:

  • pracę w systemie zmianowym
  • niemieckie warunki zatrudnienia
  • szkolenie z obsługi wózka widłowego
  • pomoc w zorganizowaniu miejsca zamieszkania na miejscu
  • ubezpieczenie
  • zatrudnienie na pełny etat z możliwością wyrabiania nadgodzin

Aplikacja:
Osoby zainteresowane proszone są o kontakt mailowy na adres:

OGŁOSZENIE WYGASŁO!

ID ogłoszenia: 98355c37112409f3