€ 8,80 euro brutto/h

Kolonia dam pracę w Niemczech dla par bez języka pakowanie kosmetyków

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 11 listopada 2015 01:33

Producent kosmetyków z Kolonii oferuje zatrudnienie dla par przy pakowaniu kremów, pilingów czy pomadek. Ogłoszenie pracy w Niemczech bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia.

Stanowisko: Pakowacz kosmetyków

Lokalizacja: Kolonia, Niemcy

Wynagrodzenie: 8,80 euro brutto na godzinę pracy

Obowiązki:

  • praca w zakładzie na produkcji różnych kosmetyków zarówno do pielęgnacji jak również kolorówki
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za pakowanie kosmetyków do zbiorczych opakowań

Oczekiwania:

  • preferujemy zgłoszenia od par
  • dobre zorganizowanie
  • samodzielność
  • szybkie tempo pracy
  • zdolności manualne

Oferujemy:

  • pomoc polskiego koordynatora na miejscu i wsparcie przy relokacji
  • zorganizowane płatne miejsce zamieszkania

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, wszystkich zainteresowanych zapraszamy do wysyłania zgłoszeń za pomocą poczty elektronicznej na adres:

Oferta nieaktualna.

wyświetleń: 2976, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 5315642610dcd94a

6 komentarzy aby “Kolonia dam pracę w Niemczech dla par bez języka pakowanie kosmetyków”

  1. Witam jestem zainteresowana praca wraz z moim chłopakiem oboje pracowalismy na produkcji,prosze o kontakt pod numer 787983163

  2. Witam
    Jestem zainteresowana oferta pracy mieszkam w Pulheim.
    Pozdrawiam Monika
    tel 0048573068880

  3. Witam . Wraz z koleżanką jestem zainteresowana ofertą pracy od stycznia 2016 r.Proszę o kontakt pod numer +48533774030 Pozdrawiam Celina

  4. MateuszBeata dn. 22 listopada 2015 @ 15:50

    Witam. Wraz ze swoja dziewczyna jestesmy zainteresowani praca. Tel 533144419

  5. Paulina Sitkowska dn. 10 grudnia 2015 @ 20:10

    Jestem zainteresowana praca od stycznia z moim narzeczonym. Tel. 513761784

  6. Witam razem z chłopakiem jestesmy zainteresowani pracą od zaraz. tel. 796-430-126

Zostaw odpowiedź do MateuszBeata