€ do uzgodnienia

Kierowca śmieciarki z kat. C od zaraz praca w Niemczech, Gütersloh 2021

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Gütersloh
  • Wymagany stopień znajomości języka: Komunikatywna znajomość języka
  • Wymagane doświadczenie: Wymagane doświadczenie
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 23 marca 2021 12:44

Na terenie Gütersloh od zaraz legalna praca w Niemczech dla kierowców kat. C przy prowadzeniu samochodu ciężarowego typu śmieciarka. Wymagana komunikatywna znajomość języka.

Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
Od 24 lat specjalizujemy się w zatrudnianiu pracowników na terenie Niemiec, Austrii oraz Polski. Naszymi partnerami są renomowane przedsiębiorstwa będące liderami w swoich branżach. Dzięki współpracy z nami zyskasz m.in. niemiecką lub austriacką umowę o pracę oraz zakwaterowanie. To nie wszystko! Jesteśmy gwarantem konkurencyjnego wynagrodzenia oraz zaliczki już po pierwszym tygodniu pracy. Nie zwlekaj! Aplikuj już dziś!

Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:
KIEROWCA ŚMIECIARKI
miejsce pracy: Gütersloh – Niemcy

Gwarantujemy:
– niemiecką umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
– atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie w kwocie 14 € – 16 € brutto za godzinę
– zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę
– zaliczkę już po pierwszym przepracowanym tygodniu
– płatne nadgodziny
– płatne urlopy
– niemieckie ubezpieczenie socjalne i zdrowotne
– bezpłatne ubranie robocze
– opiekę koordynatora
– oraz wiele więcej…

Twoje obowiązki:
– prowadzenie pojazdu specjalistycznego – śmieciarki
– załadunek oraz wyładunek odpadów

Wymagania:
– prawo jazdy kat. C z kodem 95
– aktualna karta kierowcy
– język niemiecki na poziomie min. B1 (warunek konieczny)

Brzmi ciekawie? Nie czekaj, aplikuj już teraz i dołącz do grona zadowolonych fachowców!

info@walterfachkraft.pl

Tel. + 48 71 366 60 81

Twoje umiejętności są dla nas najważniejsze, dlatego nasza oferta jest dla wszystkich, bez względu na płeć.

Prosimy o wysyłanie CV zawierających następującą klauzulę:

wyświetleń: 792, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 216604a07748de43