€ 2900 brutto/mc + dieta

Kierowca kat.B Niemcy praca w Kolonii bez języka od zaraz jako dostawca

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 23 grudnia 2020 00:05

Aktualna od zaraz legalna praca w Niemczech dla kierowcy kat.B. Zatrudnienie w Kolonii dla dostawcy zakupów bez znajomości języka z bezpłatnym zakwaterowaniem, które będzie zapewnione przez pracodawcę.

Stanowisko: kierowca kat. B – dostawca zakupów.

Lokalizacja: Kolonia.

Wynagrodzenie: 2900 € brutto na mc + dieta.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie rozwoził zakupy, które zostały zrobione przez stronę internetową delikatesów;
  • najpierw pracownik zabiera z magazynu towary razem z rozpracowaną trasą albo samodzielnie ją rozpisuje;
  • zakupy należy dostarczać pod drzwi (nie wolno za próg), czasami zadaniem będzie również pobranie opłaty;
  • dbanie o służbowy samochód, a także parkowanie w wyznaczonych miejscach oraz przestrzeganie zasad ruchu drogowego.

Wymagania:

  • posiadanie czynnego prawa jazdy kat. B;
  • dostępność od zaraz;
  • doskonała organizacja czasu pracy;
  • bardzo dobra orientacja w terenie;
  • zdyscyplinowanie;
  • punktualność.

Oferujemy:

  • możliwość skorzystania ze świadczeń socjalnych;
  • 30 dni płatnego urlopu;
  • kombinezon służbowy oraz środki ochronne;
  • bezpieczne środowisko pracy;
  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • pracę do podjęcia od zaraz;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • ubezpieczenie pracownicze;
  • darmowe zakwaterowanie na miejscu w hotelu robotniczym.

Aplikacja:

Zgłoszenia, najlepiej w języku niemieckim, wraz ze zdjęciem i zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy kierować na adres e-mail: dringende@europe.com z podaniem numeru  referencyjnego: kierowca-kat-b/12/20

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-praca-niemcy-bez-znajomosci-jezyka-dla-kierowcy-kat-b-dostawca-koln/

wyświetleń: 1990, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 1775fe1ae585b465

Linki sponsorowane

1 odpowiedź aby “Kierowca kat.B Niemcy praca w Kolonii bez języka od zaraz jako dostawca”

  1. KingaB991 dn. 3 stycznia 2021 @ 18:21

    Witam,
    jestem zainteresowana ofertą pracy i chciałabym aplikować razem z moim partnerem.
    Proszę o przesłanie adresu pod który mogłabym wysłać CV.
    Oboje biegle mówimy po angielsku, mamy własne auto i oboje posiadamy prawo jazdy.
    Pozdrawiam, Kinga Behrendt