€ 2900 - 3600 brutto/mc

Kierowca kat.B Niemcy praca przewóz VIP-ów od zaraz w Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Monachium
  • Wymagany stopień znajomości języka: Podstawowa znajomość języka
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 12 lipca 2022 21:00

Aktualna od zaraz praca w Niemczech jako kierowca kat.B. Zatrudnienie w Monachium przy przewozie osób VIP z podstawowym językiem niemieckim. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: kierowca kat. B.

Lokalizacja: Monachium.

Wynagrodzenie: 2900 – 3600 € brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • przewożenie klientów VIP samochodami klasy premium;
  • obsługa podróży służbowych oraz imprez;
  • zadaniem będzie również dbanie o dobry stan samochodu;
  • praca odbywa się zgodnie z grafikiem.

Wymagania:

  • odznaczanie się wysoką kulturą osobistą;
  • znajomość niemieckiego w stopniu podstawowym;
  • posiadanie czynnego prawa jazdy kat. B;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • brak nałogów;
  • przynajmniej 21 lat;
  • rzetelność i profesjonalizm.

Oferujemy:

  • niemiecką umowę;
  • zatrudnienie na 3 miesiące próbne z opcją przedłużenia dla najlepszych pracowników;
  • dofinansowanie do zakupu oficjalnego obuwia;
  • płatne zakwaterowanie;
  • samodzielne stanowisko pracy;
  • atrakcyjne wynagrodzenie.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać na adres e-mail:

stellenanzeige@contractor.net z podaniem tytułu: Kierowca kat. B, przewóz VIP Monachium – imię i nazwisko

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-niemcy-dla-kierowcow-kat-b-od-zaraz-przewoz-vip-ow-w-monachium/

Nr ogł.: 24662cdbcf153208