€ od 2700 brutto/mc

Kierowca kat.B bez języka oferta pracy w Niemczech od zaraz przewóz osób Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 25 maja 2021 17:09

Przy przewozie osób potrzebni od zaraz kierowcy kat.B do pracy w Niemczech. Zatrudnienie w Berlinie bez znajomości języka dla Polaków. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: kierowca kat. B.

Lokalizacja: Berlin.

Wynagrodzenie: od 2700 € brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 2.

Zadania na stanowisku:

  • praca dla kierowcy kat. B przy przewozie osób starszych, chorych oraz niepełnosprawnych;
  • pokonywanie tras zgodnie z grafikiem godzinowym;
  • pomaganie pasażerom w zajęciu miejsca, a także bezpieczne przewożenie pasażerów (czasami będzie to również pomoc podczas schodzenia po schodach itp.);
  • czasami pracownik będzie przewoził tylko same dokumenty bez pasażerów.

Wymagania:

  • posiadanie czynnego prawa jazdy kat. B;
  • brak punktów karnych albo mała ich ilość;
  • atutem będzie znajomość języka niemieckiego;
  • punktualność;
  • odznaczanie się empatią;
  • wysoka sprawność fizyczna;
  • chęć nauczenia się przed wyjazdem podstawowych niemieckich zwrotów;
  • chęć przejścia kursu pierwszej pomocy.

Oferujemy:

  • niemiecką umowę o pracę;
  • samodzielne stanowisko pracy;
  • elastyczny grafik;
  • możliwość podjęcia zatrudnienia na dłużej;
  • możliwość skorzystania z taniego kursu języka niemieckiego.

Aplikacja:

Zgłoszenia, najlepiej w języku niemieckim, wraz ze zdjęciem i zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy kierować na adres e-mail: dringende@europe.com z podaniem numeru referencyjnego: Przewóz osób niepełnosprawnych/starszych, Berlin 05/21

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-niemcy-praca-od-zaraz-kierowca-kat-b-przewoz-osob-niepelnosprawnych-berlin/

Nr ogł.: 11160acf32774c82

Linki sponsorowane