€ od 2700 brutto/mc

Kierowca kat.B bez języka dam pracę w Niemczech od zaraz przewóz osób Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 12 maja 2022 19:43

Propozycja podjęcia bez znajomości języka pracy w Niemczech dla kierowcy kat.B. Zatrudnienie w Berlinie przy przewozie osób od zaraz. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: kierowca kat. B.

Lokalizacja: Berlin.

Wynagrodzenie: od 2700 € brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem będzie przewóz osób starszych, niepełnosprawnych oraz chorych;
  • do obowiązków będzie należała również pomoc w dotarciu do samochodu, dbanie o to, aby pacjent zajął bezpieczne miejsce oraz dowóz do miejsca docelowego (trasy pomiędzy domem, ośrodkiem pomocowym, szpitalem itp.);
  • czasami pracownik będzie również woził dokumenty.

Wymagania:

  • możliwość rozwoju oraz podnoszenia kwalifikacji;
  • szybkie przyswajanie nowych informacji;
  • posiadanie czynnego prawa jazdy kat. B;
  • możliwość wzięcia udziału w kursie pierwszej pomocy;
  • wysoka sprawność fizyczna;
  • empatia;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • odznaczanie się wysoką kulturą osobistą.

Oferujemy:

  • umowę o pracę na 3 miesiące;
  • niemieckie warunki zatrudnienia;
  • płatny urlop;
  • samodzielne stanowisko pracy;
  • możliwość podjęcia stałego zatrudnienia;
  • udział w tanim kursie języka niemieckiego;
  • możliwość podniesienia swoich kwalifikacji;
  • ubezpieczenie.

Aplikacja:

Zgłoszenia, najlepiej w języku niemieckim, wraz z aktualnym zdjęciem i zgodą na przetwarzanie danych osobowych można wysyłać na adres e-mail:

dringende@europe.com z podaniem numeru referencyjnego: Przewóz osób niepełnosprawnych/starszych, Berlin 05/22

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-dam-prace-w-niemczech-bez-jezyka-jako-kierowca-kat-b-w-berlinie-przewoz-osob/

Nr ogł.: 773627d3df6b7177