€ 10,5 €/h brutto + dieta

Kierowca C lub C+E do pracy w Niemczech, Zwickau

  • Miasto lub Land: Zwickau i okolice, blisko granicy z Polską
  • Wymagany stopień znajomości języka: Komunikatywna znajomość języka
  • Wymagane doświadczenie: Wymagane doświadczenie
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Pomoc przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: 2 września 2016 05:43

Agencja rekrutacyjna dla firmy transporterowej z bazą w Zwickau poszukuje zmotywowanych do podjęcia pracy w Niemczech kierowców kat. CE.

teamkompetent GmbH
Personaldienstleistungen

Kierowca C/C+E

Miejsce pracy: Niemcy, blisko polskiej granicy

Aktualnie poszukujemy dla naszego klienta w branży recyklingowej kierowcy C/C+E.

Zakres obowiązków:

• prowadzenie pojazdów do wywozu smieci oraz nieczystosci
• terminowe i punktualne odbieranie, a następnie transport materiału odpadowego na wyznaczonym obszarze

Wymagania:

• doświadczenie w kierowaniu pojazdami do wywozu smieci oraz nieczystosci
• aktualne prawo jazdy kategorii C/C+E
• doświadczenie w branży recyklingowej (mile widziane)
• wysoki stopień niezawodności i gotowości do działania
• dobra znajomość języka niemieckiego

Oferujemy :

• różnorodność pracy za odpowiednie wynagrodzenie
• umowę o pracę na czas nieograniczony
• ponadtaryfowe wynagrodzenie według taryfy BZA
• zapeniamy pomoc w znalezieniu zakwaterowania i wsparcie pracownika mówiącego po polsku

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani naszą ofertą pracy prosimy o przesłanie swojego CV :

teamkompetent GmbH Personaldienstleistungen
Innere Schneeberger Str.18/20
08056 Zwickau
Frau Emilia Graczyk

Tel. 004937544069716

lub na adres email : emilia.graczyk@teamkompetent.de

Proszę o dołączenie kopii świadectw, ukończenia kursów, świdectw pracy, dyplomów.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

wyświetleń: 831, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 43057c7ef5b4a347