€ 1500 € netto miesięcznie

Kelner lub Kelnerka oferta pracy w Niemczech, wyspa Rugia 2017

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Putgarten, wyspa Rugia
  • Wymagany stopień znajomości języka: Dobra znajomość języka
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 8 czerwca 2017 06:09
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
kelner
Kelner lub Kelnerka oferta pracy w Niemczech, wyspa Rugia 2017 - Obraz1

Na wyspie Rugia możliwość podjęcia ciekawej pracy w Niemczech w branży gastronomicznej jako kelner lub kelnerka. Mile widziane osoby z doświadczeniem na podobnym stanowisku.

Aktualnie dla swojego niemieckiego Klienta z branży hotelarskiej poszukujemy pracowników na stanowisko:
Kelner/ Kelnerka
Miejsce pracy: Putgarten, wyspa Rugia, Niemcy

Wymagania:
– j. niemiecki w stopniu komunikatywnym – warunek konieczny,
– doświadczenie w gastronomii – mile widziane,
– umiejętność pracy w zespole, pod presją czasu.

Obowiązki:
– obsługa gości restauracji oraz hotelu,
– serwowanie potraw.

Warunki zatrudnienia:
– niemiecka umowa o pracę,
– pełen etat, 40 godzin tygodniowo,
– możliwość podjęcia pracy od zaraz,
– wynagrodzenie: 1500€/ msc + NAPIWKI,
– zakwaterowanie oraz wyżywienie zapewnione przez pracodawcę,
– zapewniamy przygotowanie formalności w j. niemieckim.

Osoby zainteresowane oraz spełniające wymagania prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych na adres mailowy niemcy@irkl.pl

Osoba do kontaktu: Beata, tel. 536 275 320

Prosimy również o dołączenie do CV następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami. Zgadzam się na przetwarzanie przez IRKL Sp. z o.o. moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji.”

Instytut Rozwoju Kapitału Ludzkiego jest firmą zajmującą się rekrutacją pracowników oraz szkoleniami przygotowującymi na stanowisko pracy.
Nasze oficjalne uprawnienia rekrutacyjne możecie Państwo zweryfikować w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia, gdzie jesteśmy zarejestrowani jako agencja zatrudnienia nr 10485.

wyświetleń: 720, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 8675937f2b631c16

Linki sponsorowane

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.