€ 2500 - 3500 brutto/mc

Jako pomocnik śmieciarza bez języka Niemcy praca fizyczna od zaraz Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 4 października 2022 21:13

Propozycja podjęcia od zaraz fizycznej pracy w Niemczech. Zatrudnienie w Hamburgu bez znajomości języka jako pomocnik śmieciarza. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pomocnik śmieciarza.

Lokalizacja: Hamburg.

Wynagrodzenie: 2500 – 3500 € brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca o charakterze fizycznym wykonywana w grupie;
  • zadaniem będzie odbieranie odpadów;
  • pracownik będzie wrzucał worki na pakę oraz podstawiał kosze do załadunku.

Wymagania:

  • zdolność do pracy w grupie;
  • wydajność;
  • zaangażowane i dokładne wykonywanie zadań;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • energiczność, optymizm;
  • przyjazne nastawienie.

Oferujemy:

  • świadczenia socjalne;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • pełny etat;
  • możliwość wypracowania nadgodzin;
  • szkolenie pracownicze;
  • wsparcie polskiego rezydenta;
  • zakwaterowanie w cenie 300 € na mc od osoby;
  • zgrany zespół współpracowników;
  • pomoc przy załatwianiu spraw urzędowych;
  • ubezpieczenie pracownicze.

Aplikacja:

CV oraz LM ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych można kierować na adres e-mail: zuver-pl@inbox.eu z dopiskiem: pomocniksmieciarza/10/2022

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/fizyczna-praca-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-dla-pomocnika-smieciarza-od-zaraz-hamburg/

Nr ogł.: 595633c81b509b29

Linki sponsorowane

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.