€ od 2700 brutto/mc

Jako kierowca kat.B od zaraz praca w Niemczech bez języka przewóz osób Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 1 grudnia 2021 19:40

Propozycja podjęcia od zaraz pracy w Niemczech dla kierowcy kat.B. Zatrudnienie w Berlinie bez znajomości języka przy przewozie osób starszych i niepełnosprawnych. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: kierowca kat. B.

Lokalizacja: Berlin.

Wynagrodzenie: od 2700 € brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie przewoził osoby starsze i niepełnosprawne na zlecenie urzędu miasta albo placówek medycznych;
  • pomoc przy zajęciu bezpiecznego miejsca oraz przewożenie zgodnie z grafikiem;
  • czasami będzie to transport dokumentów oraz załatwianie spraw na mieście.

Wymagania:

  • posiadanie prawa jazdy kat. B;
  • mała liczba punktów karny albo ich brak;
  • wysoka sprawność fizyczna;
  • empatia;
  • chęć przejścia kursu pierwszej pomocy;
  • możliwość nauczenia się przed wyjazdem podstawowych zwrotów w języku niemieckim – zostanie to sprawdzone;
  • atutem będzie znajomość języka niemieckiego.

Oferujemy:

  • samodzielne stanowisko pracy;
  • świadczenia socjalne;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • zatrudnienie na czas określony z opcją przedłużenia;
  • możliwość skorzystania z taniego kursu j. niemieckiego w siedzibie firmy;
  • ubezpieczenie pracownicze.

Aplikacja:

Zgłoszenia, najlepiej w j. niemieckim, wraz ze zdjęciem i zgodą na przetwarzanie danych osobowych należy wysyłać na adres e-mail:

dringende@europe.com z podaniem numeru referencyjnego: Przewóz osób niepełnosprawnych/starszych, Berlin 12/21

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-kierowca-kat-b-od-zaraz-w-berlinie-przewoz-osob-niepelnosprawnych/

Nr ogł.: 83861a76fb6b1ded

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.