€ od 13/h +dieta

Hamburg, praca w Niemczech na budowie bez znajomości języka od zaraz 2022

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Wymagane doświadczenie: Wymagane doświadczenie
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 16 lutego 2022 19:48
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
praca budowa wykonczecnia i remonty -budowlaniec

Firma działająca m.in. w Hamburgu od zaraz poszukuje budowlańców do pracy w Niemczech. Zatrudnienie 2022 bez znajomości języka w budownictwie przy różnych zadaniach związanych z budową i remontami obiektów. Zakwaterowanie dostępne będzie odpłatnie.

Stanowisko: Pracownik budowlany

Miejsce zatrudnienia: Hamburg, Brema, Lubeka, Rostock, Papenburg – Niemcy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Pensja: 13 euro brutto na godzinę pracy + dieta wyjazdowa w wysokości 28 euro netto za dzień

Opis stanowiska pracy:

  • do zadań należeć będzie np.: wykonywanie zbrojeń, prace porządkowe na placu budowy
  • praca na każdym etapie budowy
  • łatwe prace pomocnicze

Oczekiwania:

  • przykładanie się do powierzonych obowiązków
  • dyspozycyjność od zaraz
  • konieczne doświadczenie w pracy na budowie
  • wysoka motywacja
  • umiejętność pracy w grupie
  • zaangażowanie
  • odpowiedzialność
  • punktualność, rzetelność

Zapewniamy:

  • stałe wsparcie na miejscu przy dopełnianiu spraw w urzędach
  • pełen etat i brak sezonowości – zlecenia przez cały czas
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • dobre zarobki
  • ubezpieczenie zdrowotne i emerytalne
  • świadczenia socjalne
  • odprowadzanie podatku
  • opcja wypracowywania nadgodzin
  • przejazdy wewnętrzne
  • zamieszkanie
  • komplet odzieży roboczej
  • pomoc rezydenta polskiego pochodzenia

Aplikacja:

Szanowni zainteresowani, zapraszamy do aplikowania poprzez źródło.

źródło: www.pracuj.pl/praca/pracownik-ogolnobudowlany-niemcy,oferta,8709260

wyświetleń: 262, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 54620d4d1179391

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.