€ 9 /h + zakwaterowanie, wyżwienie

Gastronomia praca w Niemczech bez języka pomoc kuchenna od zaraz Garmisch-Partenkirchen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Garmish-Partenkirchen
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 14 grudnia 2016 01:11

Możliwość zatrudnienia od zaraz w Garmish-Partenkirchen na stanowisku pomocy kuchennej. Legalna praca w Niemczech bez znajomości języka z zakwaterowaniem i wyżywieniem bezpłatnie.

Stanowisko: pomoc kuchenna

Miejsce: Garmisch-Partenkirchen, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Czas trwania umowy: do końca maja 2017

Zarobki: 9 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • jest to praca w restauracji pensjonatu z Garmisch-Partenkirchen, gdzie serwowane są posiłki dla gości
  • do zadań osoby zatrudnionej będzie należało krojenie owoców, warzyw, wędlin oraz przygotowywanie dań
  • pracownik będzie odpowiedzialny za pracę na zmywaku oraz czynności porządkowe

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz do końca marca 2017
  • dobra organizacja
  • zdolność pracy w zespole
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • zaletą będzie posiadanie doświadczenia
  • umiejętność logicznego myślenia

Oferujemy:

  • darmowy pokój z własną łazienką
  • bezpłatne wyżywienie (3 posiłki dziennie)
  • zagwarantowana duża ilość godzin, nawet do 12 godzin
  • pomoc polskiego koordynatora
  • perspektywę rozwoju zawodowego

Aplikacja:

Zgłoszenia z dopiskiem „Praca Niemcy jako pomoc kuchenna, Garmisch-Partenkirchen” należy przesłać na adres:

Beschaftigung@germanymail.com

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/niemcy-praca-bez-znajomosci-jezyka-dla-pomocy-kuchennej-w-pensjonacie-garmisch-partenkirchen/

wyświetleń: 1141, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 394584ee37ea99dd