€ 9 euro brutto za godzinę

Fizyczna praca w Niemczech od zaraz bez języka w Hamburgu myjnia samochodowa

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 23 kwietnia 2016 23:08

Oferujemy fizyczną pracę w Niemczech na myjni samochodowej dla Polaków. Zatrudnienie w Hamburgu od zaraz bez znajomości języka z dobrymi zarobkami oraz legalną umową.

Stanowisko: pracownik myjni samochodowej.

Miejsce zatrudnienia: Hamburg.

Stawka godzinowa: 9 euro za godzinę.

Zadania na stanowisku pracy:

  • kompleksowe sprzątanie wewnątrz samochodów;
  • mycie karoserii za pomocą myjki ciśnieniowej;
  • polerowanie oraz woskowanie karoserii.

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • dobry stan zdrowia, brak chorób;
  • możliwość podjęcia pracy na co najmniej 6 miesięcy;
  • dobra organizacja czasu;
  • umiejętność logicznego myślenia;
  • sumienne podejście do zadań;
  • kultura osobista;
  • prawo jazdy kat.B;
  • motywacja do pracy;
  • elastyczność godzinowa;
  • pozytywne nastawienie;
  • umiejętność racjonalnego działania w warunkach stresowych.

Zapewniamy:

  • ubranie służbowe, pełniące jednocześnie funkcję ochronną;
  • zatrudnienie od zaraz do końca października;
  • płatne miejsce zamieszkania (100 euro);
  • przeszkolenie wprowadzające.

Dla kandydatów:
CV ze zdjęciem oraz kilka zdań na swój temat prosimy wysyłać pod adres e-mail:

neuearbeit@berlin.com

W temacie prosimy wpisać: „Niemcy praca fizyczna na myjni samochodowej, Hamburg 2016″

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-fizycznej-pracy-w-niemczech-hamburg-bez-jezyka-od-zaraz-na-myjni-samochodowej/

wyświetleń: 1979, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 404571776e15b5aa

1 odpowiedź aby “Fizyczna praca w Niemczech od zaraz bez języka w Hamburgu myjnia samochodowa”

  1. majewski636 dn. 9 maja 2016 @ 19:33

    Witam jestem zainteresowany pracom mam doświadczenie jestem pracowitym zdrowym trzydziestolatkiem znam dobrze język Angielski proszę o kontakt 48 533431714 lub na e-maila majewski636@gmail.com