€ 2000-2300 euro miesięcznie brutto

Fizyczna praca w Niemczech od zaraz bez języka jako pomocnik śmieciarza Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Monachium
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 12 sierpnia 2016 14:29

Zakład oczyszczania miasta z Monachium zatrudni od zaraz Polaków bez znajomości języka na stanowisko pomocnika śmieciarza. Oferta fizycznej pracy w Niemczech przy ustawianiu kubłów pod samochód do opróżnienia maszynowego.

Stanowisko: Pomocnik śmieciarza

Miasto: Monachium, Niemcy

Wynagrodzenie: osoby bez znajomości języka otrzymają 2000 euro miesięcznie brutto, osoby ze znajomością języka mogą liczyć na zarobki 2300 euro miesięcznie

Wakaty: 3

Obowiązki:

  • pracownik odpowiedzialny jest za podpinanie pod śmieciarkę kubłów do opróżnienia maszynowego
  • do zadań należeć będzie także zbieranie worków z odpadami i wrzucanie ich na pakę śmieciarki

Oczekiwania:

  • niezawodność, zaangażowanie, zorganizowanie
  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • gotowość do wykonywania zadań zespołowo, bezkonfliktowość, umiejętność szybkiego nawiązywania kontaktów
  • wysoka sprawność fizyczna
  • możliwość i chęć zatrudnienia na stałe

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę
  • opiekę koordynatora polskiego pochodzenia
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • bezpłatne lokum na miejscu, do uregulowania są wyłączenie koszty za zużyte media
  • pomoc w sprawach urzędowych

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą proszone są o przesłanie zgłoszenia z CV oraz LM na poniżej podany adres:
arbeiteinstellen@job4u.com

W tytule wiadomości prosimy wpisać: „Niemcy praca fizyczna dla pomocnika śmieciarza, od zaraz w Monachium”

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-oferta-fizycznej-pracy-w-niemczech-pomocnik-smieciarza-bez-jezyka-monachium/

wyświetleń: 3473, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 11257adadf0da257

8 komentarzy aby “Fizyczna praca w Niemczech od zaraz bez języka jako pomocnik śmieciarza Monachium”

  1. Jestem zainteresowany tą ofertą proszę o kontakt.887078700

  2. Witam.Jestem zainteresowany pracą na tym stanowisku i chętnie ją podejmę.L.Młodawski.

  3. Jestem zainteresowany tą pracą.Proszę o kontakt 0048-887-156-687

  4. Witam jestem zainteresowany,proszę o kontakt na pocztę

  5. witam jestem zainteresowany ta oferta 799455262

  6. Andrzej Greniuk dn. 5 września 2016 @ 09:00

    Jestem zainteresowany. Mam doświadczenie. Znam niemiecki komunikatywnie,tel 723 529 273

  7. witam jestem zainteresowany tą ofertą proszę o kontakt

  8. pomocnik śmieciarza Monachium dn. 4 października 2016 @ 19:40

    Witam, mam na imię Marcin.
    Jestem zainteresowany podjęciem u pastwa pracy na wyżej wymienione stanowisko pracy.
    Mógłbym podjąć u państwa pracę od zaraz.
    Posiadam wszystkie niezbędne szczepienia gdyż pracowałem na sortowni – recykling
    – pet
    – szkło
    – makulatura
    – zmieszane.
    Mam aktualną książeczkę sanitarno epidemiologiczną.
    Jestem osobą pracowitą nie palącą i bez nałogów.
    Potrafię pracować w zespole jak i samodzielnie.
    Jeśli moja kandydatura odpowiada państwu uprzejmie proszę o kontakt na e-mail kruk-1978-1978.8@o2.pl