€ 8,50 euro brutto/h + prowizje

Fizyczna praca w Niemczech od zaraz bez języka Berlin na myjni samochodowej

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 29 grudnia 2015 22:35

Myjnia samochodowa z centrum handlowego w Berlinie zatrudni osoby do sprzątania aut. Fizyczna praca w Niemczech dla Polaków bez znajomości języka od zaraz.

Stanowisko: Pracownik fizyczny na myjni samochodowej

Miejsce zatrudnienia: Berlin

Wynagrodzenie: 8,50 euro brutto/h + prowizja od każdego umytego samochodu

Termin: od zaraz

Obowiązki:

  • drobne prace porządkowe na myjni – układanie detergentów, porządkowanie sprzętu, dbanie o porządek i schludny wygląd
  • obsługa klienta
  • mycie oraz sprzątanie samochodów klientów
  • przestawianie aut
  • drobna kosmetyka samochodowa

Oczekiwania:

  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy lub wysoka motywacja
  • odpowiedzialność
  • bardzo duża uczciwość
  • niezbędne jest przedstawienie zaświadczenia o niekaralności
  • samodzielność oraz równocześnie bezproblemowa umiejętność do pracy w zespole
  • dobre zorganizowanie
  • umiejętność pracy pod presją czasu

Oferta:

  • umowa o pracę początkowo na 3 miesiące, później możliwość podjęcia stałej pracy w Niemczech dla najlepszych
  • zapewniona odzież robocza – kurtka oraz rybaczki z firmowym logo
  • dobre zarobki
  • możliwość skorzystania z opcji odpłatnego zamieszkania w mieszkaniu służbowym
  • wprowadzenie w obowiązki
  • ubezpieczenie na czas trwania umowy

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, wiadomość zawierającą CV w języku niemieckim lub polskim prosimy przesłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres:

neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: Fizyczna praca na myjni, Berlin

Zaznaczamy, iż skontaktujemy się WYŁĄCZNIE z wybranymi osobami. Tym samym NIE wysyłamy odpowiedzi odmownych
źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-bez-jezyka-oferta-fizycznej-pracy-w-niemczech-na-myjni-samochodowej/

wyświetleń: 1966, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 73256827bcfe8f0a