€ 9,40 brutto/h plus dieta

Fizyczna praca w Niemczech dla par bez języka Kolonia sortowanie paczek

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Pomoc przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: 11 marca 2016 23:34

Magazyn logistyczny z Kolonii poszukuje pracowników fizycznych do sortowania i rozładunku paczek. Praca w Niemczech dla par, bez znajomości języka. Przewidziane wysokie wynagrodzenie wraz z dietą.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Zarobki: 9,40 za godz. brutto plus dieta.

Miejsce pracy: Kolonia, Niemcy.

Zadania na stanowisku:

  • praca odbywa się na zmianie nocnej;
  • rozładunek paczek na magazyn;
  • sortowanie według określonej normy;
  • ponowny załadunek na kontenery lub ciężarówki.

Oczekiwania:

  • bardzo dobra kondycja fizyczna;
  • duża spostrzegawczość;
  • umiejętność skupienia;
  • silna motywacja do pracy;
  • preferujemy osoby bez nałogów;
  • zdolność do szybkiej i efektywnej pracy;
  • punktualność, bezproblemowość, uczciwość.

Zapewniamy:

  • wsparcie w załatwieniu zakwaterowania;
  • umowę o pracę na niemieckich zasadach;
  • wysokie zarobki;
  • stawkę godzinową z dodatkiem 15 euro diety dziennie;
  • możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia.

Dla kandydatów:
CV ze zdjęciem, w językach polskim i niemieckim prosimy przesyłać na adres mailowy:

einfach-losungen@germanymail

W tytule wiadomości należy wpisać: „Niemcy praca fizyczna dla par przy sortowaniu paczek, Kolonia. Imię, nazwisko”

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/oferta-fizycznej-pracy-w-niemczech-dla-par-bez-jezyka-sortowanie-paczek/

Nr ogł.: 21156e32f4e7ebb2

3 komentarze aby “Fizyczna praca w Niemczech dla par bez języka Kolonia sortowanie paczek”

  1. Aktualnie znajdujemy się na terenie Niemiec w Bergheim obok Kolonii jesteśmy bardzo zainteresowani państwa ofertą oraz skłonni do zmiany pracy od zaraz posiadamy własny samochód prosimy o kontakt pod numerem telefonu 017691284826

  2. Witam mam na imię Adam,obecnie pracuje w Lg Electronic na magazynie pod Wrocławiem, jestem zainteresowany pracą w Niemczech,bardzo bym prosił o więcej szczegółów,zostawiam swój email master836@wp.pl Dziękuję i pozdrawiam.

  3. Angelika dn. 18 marca 2016 @ 15:12

    Witam, jestem zainteresowana ofertą pracy ponieważ niedługo wyjeżdżam do Niemiec, Kolonia. Możliwe będzie napisanie szczegółów na e-mail?