€ 1890 euro/m-c brutto

Fizyczna praca w Niemczech bez znajomości języka żywa maskotka od zaraz Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 19 czerwca 2018 00:49

Oferujemy fizyczną pracę w Niemczech na wakacje dla studentów bez znajomości języka. Od zaraz zatrudnienie w Berlinie dla par i grup jako żywe maskotki na imprezach promocyjnych.

Stanowisko: pracownik fizyczny

Miejsce pracy: Berlin, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: 11,25 euro za godzinę brutto, co daje miesięcznie około 189 euro brutto

Liczna wakatów: 6

Opis stanowiska:

  • jest to praca fizyczna w stroju maskotki na wydarzeniach promocyjnych
  • zadaniem pracownika będzie rozdawanie ulotek gościom, pozowanie do zdjęć itp.

Wymagania:

  • preferowani do zatrudnienia są studenci
  • możliwość wyjazdu do września 2018
  • utrzymywanie dobrych relacji z ludźmi
  • kultura osobista na wysokim poziomie
  • dobra kondycja
  • zaletą będzie znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:

  • pracę do końca września
  • transport do pracy
  • darmowe zamieszkanie
  • zatrudnienie na podstawie legalnej umowy
  • pracę po 7 godzin dziennie
  • opiekę konsultanta

Aplikacja:

Osoby zainteresowane ofertą zachęcamy do przesyłanie zgłoszenia wraz z CV, opisem własnej osoby oraz danymi kontaktowymi na adres:

neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: „Niemcy praca fizyczna na wakacje 2018 – żywa maskotka, Berlin/07/2018”

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-niemcy-na-budowie-przy-rozbiorkach-bez-znajomosci-jezyka-berlin/

wyświetleń: 843, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 1675b2812e83eb04