€ 2600 brutto +dieta

Fizyczna praca w Niemczech bez znajomości języka przeprowadzki od zaraz Hanower

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hanower
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 21 kwietnia 2020 21:30

Bez znajomości języka poszukiwane od zaraz osoby do fizycznej pracy w Niemczech. Zatrudnienie w Hanowerze przy przeprowadzkach z zakwaterowaniem bezpłatnym, które organizuje pracodawca.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Hanower.

Wynagrodzenie: 2600 Eur brutto na mc oraz 15 Eur netto diety za każdy dzień roboczy.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca zespołowa przy przeprowadzkach domów, mieszkań, firm, magazynów itp.;
  • zdejmowanie, rozmontowywanie oraz zabezpieczanie różnych przedmiotów, przewożenie ich na miejsce docelowe oraz montowanie na miejscu;
  • wymagana jest dobra kondycja fizyczna, ponieważ w pracy konieczne jest przenoszenie ciężkich przedmiotów;
  • dbałość o powierzone mienie.

Wymagania:

  • doskonała organizacja czasu pracy;
  • dobra sprawność fizyczna;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • zaangażowane, solidne i odpowiedzialne wypełnienie zadań;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności;
  • brak uzależnień;
  • zdolność do bezkonfliktowej pracy w grupie;
  • sprawność manualna;
  • umiejętność samodzielnego i logicznego myślenia.

Oferujemy:

  • bezpłatne zakwaterowanie;
  • ubezpieczenie pracownicze;
  • legalne zatrudnienie;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • dostęp do świadczeń socjalnych;
  • szkolenie pracownicze w języku polskim;
  • próbną umowę na trzy miesiące z możliwością przedłużenia;
  • wsparcie przy załatwianiu spraw urzędowych.

Aplikacja:

CV ze zdjęciem, zgodą na przetwarzanie danych osobowych i realnym terminem dyspozycyjności można wysyłać na adres e-mail: nutzliche-arbeit@workmail.com z podaniem numeru referencyjnego: Nr ref. fp/a/04/20

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-niemcy-praca-fizyczna-bez-znajomosci-jezyka-przy-przeprowadzkach-hanower/

Nr ogł.: 8815e9f462399f8f