€ 10 euro za godzinę brutto

Fizyczna praca w Niemczech bez znajomości języka od zaraz Monachium wykładanie towaru

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Monachium
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 27 czerwca 2016 21:05

Od zaraz zatrudnimy pracowników do wykładania towaru w sklepie z Monachium. Niemcy praca fizyczna dla Polaków bez znajomości języka z zakwaterowaniem zapewnionym przez pracodawcę.

Stanowisko: pracownik sklepu.

Lokalizacja: Monachium.

Wynagrodzenie: 10 euro za godzinę brutto.

Start: od zaraz.

Opis stanowiska:
pracownik zajmuje się wykładaniem towaru na półki, według bieżącego zapotrzebowania na sklepie. Do jego zadań będzie należało również przygotowywanie wystaw promocyjnych oraz przyjmowanie dostaw na magazyn.

Wymagania:

  • dobra sprawność fizyczna;
  • gotowość do szybkiej pracy;
  • dokładność;
  • zręczność i bystrość;
  • umiejętność pracy w grupie;
  • gotowość do rozwoju;
  • dobry stan zdrowia.

Oferujemy:

  • stabilną umowę o pracę na niemieckich warunkach;
  • zakwaterowanie płatne 200 euro miesięcznie;
  • dla najlepszych pracowników możliwość podjęcia stałej pracy;
  • wsparcie polskiego koordynatora w sprawach związanych z zatrudnieniem;
  • dokładne, profesjonalne szkolenie pracownicze.

Dla kandydatów:
Drodzy Państwo, jeśli zainteresowała was oferta pracy zapraszamy do wysyłania CV pod adres mailowy
Leiharbeiter@solution4u.com z dopiskiem w temacie: fizyczna-w-sklepie/06/16

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/oferta-fizycznej-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-wykladanie-towaru-na-polki-monachium/

Nr ogł.: 6655771381446988

1 odpowiedź aby “Fizyczna praca w Niemczech bez znajomości języka od zaraz Monachium wykładanie towaru”

  1. Witam jestem zainteresowany oferta pracy. Przebywam w Dormagen . Co muszę posiadac