€ 8,90 brutto/h + zamieszkanie bezpł.

Fizyczna praca w Niemczech bez znajomości języka od zaraz jako maskotka Bawaria

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Bawaria
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 28 października 2016 00:09

Dostępna od zaraz fizyczna praca w Niemczech w charakterze atrakcji dla dzieci w stroju maskotki. Oferta dla osób bez znajomości języka z zakwaterowaniem bezpłatnym.

Stanowisko: pracownik fizyczny na promocjach

Miejsce: Bawaria

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Liczba miejsc: 6

Stawka godzinowa: 8,90 euro brutto za godzinę

Opis stanowiska:

  • praca przy akcjach promocyjnych w centrach handlowych w okresie przedświątecznym
  • pracownik będzie pełnił rolę maskotki w odpowiednim przebraniu
  • zadaniem osoby zatrudnionej będzie rozdawanie ulotek, ustawianie się do zdjęć oraz zabawa z dziećmi

Wymagania:

  • własny samochód mile widziany
  • dostępność od zaraz
  • wysoki poziom kultury
  • przestrzeganie zasad higieny osobistej
  • motywacja do podjęcia pracy do świąt
  • wesoły sposób bycia
  • pewność siebie

Oferujemy:

  • tydzień roboczy od poniedziałku do soboty po 10-12 godzin pracy dziennie
  • zagwarantowane 2 przerwy w ciągu dnia oraz posiłek
  • pracę od zaraz do Świąt Bożego Narodzenia
  • bezpłatne miejsce do zamieszkania w dobrych warunkach
  • ubezpieczenie

Aplikacja:

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie zgłoszenia wraz z CV, LM oraz danymi kontaktowymi na adres:

arbeiteinstellen@job4u.com z dopiskiem: „Praca w Niemczech w promocji, Bawaria”.

W wiadomości należy umieścić zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-tymczasowa-praca-niemcy-bawaria-bez-znajomosci-jezyka-jako-zywa-maskotka/

wyświetleń: 1435, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 74658127348d7494