€ 15,00 brutto/h

Fizyczna praca w Niemczech bez języka dla par sortowanie odzieży od zaraz Drezno

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Drezno
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 15 maja 2023 21:56

Przy sortowaniu odzieży używanej potrzebne od zaraz pary do fizycznej pracy w Niemczech. Zatrudnienie w Dreźnie bez znajomości języka z zakwaterowaniem darmowym, które zorganizuje pracodawca.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Drezno.

Wynagrodzenie: 15,00 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 8.

Zadania na stanowisku:

  • sortowanie odzieży używanej według kategorii;
  • przygotowywanie odzieży do sprzedania;
  • przetwarzanie odzieży – pranie, naprawianie, prasowanie.

Wymagania:

  • punktualność;
  • dostępność od zaraz;
  • pełna punktualność;
  • zdolność do pracy w grupie;
  • sprawność manualna;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • możliwość wykonywania powtarzalnych ruchów;
  • dobre zdrowie.

Oferujemy:

  • zatrudnienie od zaraz;
  • możliwość rozwoju i podniesienia swoich kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach;
  • darmowe zakwaterowanie;
  • wypłatę na czas;
  • wsparcie polskiego rezydenta;
  • świadczenia socjalne;
  • ubezpieczenie zdrowotne;
  • zapoznanie z obowiązkami.

Aplikacja:

CV oraz LM z aktualnymi danymi i zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy kierować na adres e-mail:

zuver-pl@inbox.eu z dopiskiem: sortowanie odzieży używanej/05/2023

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-fizyczna-praca-niemcy-od-zaraz-dla-par-sortowanie-odziezy-uzywanej-w-dreznie/

Nr ogł.: 86264628b54a5b2e