€ 12,50 euro/h brutto

Dla par fizyczna praca Niemcy od zaraz w sklepie bez języka wykładanie towaru Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Düsseldorf
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 23 lutego 2018 06:27

Poszukujemy chętnych do zatrudnienia od zaraz w sklepie z Düsseldorfu. Dla par bez znajomości języka fizyczna praca w Niemczech przy wykładaniu towarów na półki.

Stanowisko: pracownik fizyczny na magazynie

Miejsce pracy: Düsseldorf, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Stawka godzinowa: 12,50 euro brutto

Liczba miejsc: 6

Opis stanowiska:

  • jest to praca fizyczna w sklepie wielkopowierzchniowym
  • zadaniem pracownika będzie wykładanie oraz układanie towarów na półkach, sprawdzanie dat przydatności do spożycia oraz aranżacja ekspozycji

Wymagania:

  • pracowitość i zaangażowanie
  • dobra kondycja
  • zdolność logicznego myślenia oraz zaradność
  • samodyscyplina
  • gotowość do pracy na zmiany
  • status osoby niekaranej

Oferujemy:

  • zapewnione darmowe zakwaterowanie na miejscu w pokojach dla 2 osób
  • pracę na zmiany
  • przyjazną atmosferę w zespole
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • szkolenia po polsku wprowadzające w obowiązki
  • szansę na zdobycie cennego doświadczenia
  • wspólne zamieszkanie dla par

Aplikacja:

Kandydatów zainteresowanych ofertą zachęcamy do wysyłania zgłoszeń z CV ze zdjęciem na adres:

nutzliche-arbeit@workmail.com z dopiskiem „nu/a2/02/18”

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-znajomosci-jezyka-niemcy-praca-fizyczna-dla-par-w-sklepie-wykladanie-towaru-dusseldorf/

wyświetleń: 1356, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 7355a8f5013ccaf4

2 komentarze aby “Dla par fizyczna praca Niemcy od zaraz w sklepie bez języka wykładanie towaru Düsseldorf”

  1. Witam proszę o kontakt 510140984

  2. Jestem zainteresowany ofertą pracy proszę zadzwonić 530630451

Zostaw odpowiedź do Acin