€ 11,84-14,84 brutto/h

Fizyczna praca Niemcy od zaraz sortowanie odzieży bez znajomości języka Essen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Essen
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 27 czerwca 2019 18:29

Dla pracodawcy z Essen poszukiwane od zaraz osoby do fizycznej pracy w Niemczech bez znajomości języka przy sortowaniu odzieży używanej. Zatrudnienie z zakwaterowaniem bezpłatnym i bardzo dobrymi warunkami finansowymi.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Essen.

Wynagrodzenie: 11,84 – 14,84 Eur brutto w zależności od doświadczenia, kwalifikacji i znajomości języka.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie zajmował się ręcznym sortowaniem odzieży używanej.

Wymagania:

  • energiczność, pracowitość, zwinność;
  • szybkie tempo pracy;
  • chęć pracy w systemie zmianowym;
  • motywacja i chęci do pracy;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • brak problemów zdrowotnych;
  • dobra kondycja fizyczna.

Oferujemy:

  • darmowe zakwaterowanie;
  • legalną pracę;
  • niemiecką umowę o pracę z ubezpieczeniem i świadczeniami;
  • możliwość skorzystania ze świadczeń socjalnych;
  • strój służbowy;
  • dokładne szkolenie pracownicze i wsparcie na miejscu;
  • wynagrodzenie zawsze na czas.

Aplikacja:

CV ze zdjęciem, zgodą na przetwarzanie danych osobowych oraz realnym terminem dyspozycyjności należy wysłać na adres:

nutzliche-arbeit@workmail.com z podaniem numeru referencyjnego: Nr ref. fso/a/06/19.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-fizyczna-prace-w-niemczech-od-zaraz-sortowanie-odziezy-bez-jezyka-essen/

Nr ogł.: 5735d14e1075c2d4

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.