€ 9,50 euro brutto/h

Fizyczna praca Niemcy od zaraz odśnieżanie bez znajomości języka Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 14 października 2015 02:59

Oferujemy fizyczną pracę w Niemczech od zaraz dla Polaków bez znajomości języka niemieckiego przy odśnieżaniu ulic i dachów. Zatrudnienie w Kolonii dla pracowników fizycznych.

Stanowisko: Pracownik fizyczny

Termin: od zaraz

Lokalizacja: Kolonia, Niemcy

Stawka godzinowa: 9,50 euro brutto na godzinę pracy

Opis stanowiska pracy:

  • jest to praca fizyczna związana z odśnieżaniem ulic i chodników ale również dachów
  • praca ręczna za pomocą łopat
  • załadunek śniegu na samochód do wywózki

Oczekiwania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • dobre zorganizowanie
  • zdolność do pracy w grupie

Oferujemy:

  • praca od zaraz
  • liczba godzin pracy dziennie zależna od opadów
  • w razie przestoju wypłacane pieniądze z ubezpieczenia

Aplikacja:
CV oraz LM należy przesłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres:

Ogłoszenie nieaktualne

wyświetleń: 1590, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 353561d0ad91a0f3