€ 9,50 euro za godzinę brutto

Fizyczna praca Niemcy od zaraz bez znajomości języka w sklepie Kolonia wykładanie towaru

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Pomoc przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: 28 maja 2016 20:39
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
wykladanie-towaru-w-sklepie (2)

Sklep wielkopowierzchniowy z Kolonii od zaraz szuka pracowników do wykładania towaru. Niemcy praca fizyczna bez znajomości języka. Oferujemy wsparcie przy znalezieniu zakwaterowania.

Stanowisko: pracownik sklepu.

Lokalizacja: Kolonia.

Stawka godzinowa: 9,50 euro.

Numer referencyjny: fizycznawsklepie/06/16

Zadania na stanowisku:

  • wykładanie towarów na półki;
  • pilnowanie dat przydatności i usuwanie artykułów przeterminowanych;
  • kontrolowanie jakości towarów;
  • pracownik może być delegowany również do innych prac, np. przygotowania ekspozycji promocyjnych, tematycznych itp.

Wymagania:

  • sprawność fizyczna na wysokim poziomie;
  • gotowość do rozpoczęcia zatrudnienia od zaraz;
  • odpowiedzialność i sumienność;
  • motywacja do pracy;
  • energiczność, szybkość, zwinność;
  • poczucie estetyki i dokładność.

Zapewniamy:

  • zatrudnienie od zaraz;
  • premie za dobrze wykonaną pracę;
  • pracę na podstawie niemieckiej umowy;
  • opiekę polskiego rezydenta;
  • wsparcie w formalnościach.

Aplikacje:
Zapraszamy do składania aplikacji pod adres mailowy:

Leiharbeiter@solution4u.com

W tytule wiadomości należy podać numer referencyjny.

Odpowiemy wyłącznie na wybrane aplikacje, które będą spełniały nasze wymagania.

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-dam-prace-w-niemczech-w-sklepie-bez-jezyka-przy-wykladaniu-towaru-kolonia-czerwiec-2016/

Nr ogł.: 3805745d3d63aedb

4 komentarze aby “Fizyczna praca Niemcy od zaraz bez znajomości języka w sklepie Kolonia wykładanie towaru”

  1. TomaszAsia dn. 26 maja 2016 @ 19:01

    Witam. Jesteśmy zainteresowani ofertą w trzy osoby. Kontakt: 698291865

  2. Witam, jestem 19-sto letnim wysportowanym chłopakiem, bardzo chętnie podejmę się tej pracy, proszę o kontakt pod nr. 884 341 848

  3. Klaudia dn. 31 maja 2016 @ 10:41

    Witam,jestem zainteresowana pracą
    Tel: 570027682

  4. Daniel Grela dn. 1 czerwca 2016 @ 12:57

    Jestem zainteresowany od zaraz

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.