€ 8,80 euro brutto/h

Fizyczna praca Niemcy od zaraz bez języka wykładanie towaru Berlin w sklepie

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 27 sierpnia 2015 05:11

Sklep wielkopowierzchniowy z Berlina zatrudni pracowników fizycznych do wykładania towaru na półki. Oferta pracy w Niemczech od zaraz bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik fizyczny do wykładania towaru na półki

Miejsce zatrudnienia: Berlin, Niemcy

Zarobki: 8,80 euro brutto/h

Opis stanowiska pracy:

  • Praca fizyczna polegać będzie na kontroli jakości towarów na półkach, zdejmowaniu produktów przecenionych, dokładanie i porządkowanie.
  • Inne zadania, np. przygotowanie ekspozycji, zmiana cen, itp.

Oczekiwania:

  • szybkie tempo pracy
  • bardzo dobra sprawność fizyczna
  • wyrabianie się w czasie

Oferta:
zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy na czas nieokreślony – którą poprzedzi umowa na czas określony

Aplikacja:
Prosimy o przesłanie wiadomości z CV i aktualnym zdjęciem na poniższy adres:

Ogłoszenie wygasło

Nr ogł.: 24155de77b4d41c1

2 komentarze aby “Fizyczna praca Niemcy od zaraz bez języka wykładanie towaru Berlin w sklepie”

  1. Dzien dobry.Mam 27lat i szukam pracy w niemczech na stale.aktualnie pracuje w drukarni od 5 lat.Moge prace podjac od zaraz jestem dyspozycyjny.prosze o kontakt 697084949.

  2. Kamil i Bartosz dn. 31 sierpnia 2015 @ 18:33

    witamy jestesmy zainteresowani praca mamy po 20 lat jastesmy szczupli i wysocy oraz sprytni prosimy o kontakt 785 974 480 lub 601 429 054