€ 12,85 brutto/h

Fizyczna praca Niemcy dla par w sklepie od zaraz bez języka przy wykładaniu towaru Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 26 lutego 2020 19:05

Dla par oferta fizycznej pracy w Niemczech bez znajomości języka. Zatrudnienie od zaraz w sklepie na terenie Berlina przy wykładaniu towaru. Zakwaterowanie zapewnione bezpłatnie przez pracodawcę.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Berlin.

Wynagrodzenie: 12,85 Eur brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 8.

Zadania na stanowisku:

  • praca fizyczna w sklepie wielkopowierzchniowym;
  • przeprowadzanie kontroli jakości produktów na półkach, a także zdejmowanie i wykładanie nowych towarów;
  • dbanie i przygotowywanie ekspozycji, przenoszenie towarów, wystawianie promocyjnych artykułów;
  • dbanie o porządek na stanowisku pracy;
  • wykonywanie innych zadań zlecanych na bieżąco.

Wymagania:

  • zdolność do pracy w grupie;
  • wysoka sprawność fizyczna;
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz;
  • odpowiedzialność;
  • samodzielność;
  • zaangażowane wykonywanie swoich zadań;
  • zmotywowanie;
  • samodyscyplina.

Oferujemy:

  • pomoc polskiego rezydenta;
  • niemiecką umowę o pracę wraz z ubezpieczeniem;
  • bardzo dobre warunki zatrudnienia;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • dla najlepszych możliwość podjęcia stałego zatrudnienia;
  • bezpłatne zakwaterowanie w wynajętych mieszkaniach.

Aplikacja:

CV ze zdjęciem, zgodą na przetwarzanie danych osobowych i realnym terminem dyspozycyjności należy przesłać na adres; nutzliche-arbeit@workmail.com z podaniem numeru referencyjnego: Nr ref. fiz./a4/03/20

Źródło: praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dla-par-fizyczna-praca-w-niemczech-bez-jezyka-w-sklepie-od-zaraz-wykladanie-towaru-berlin/

Nr ogł.: 9365e56ada10776c