€ 1500 brutto + zakwaterowanie bezpł.

Fizyczna praca Niemcy dla par sortowanie odzieży bez znajomości języka Hanower

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hannover
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 14 grudnia 2016 01:03

Od zaraz możliwa fizyczna praca w Niemczech dla osób bez znajomości języka. Zatrudnienie w Hanowerze przy segregacji odzieży używanej z zakwaterowaniem oferowanym bezpłatnie przez pracodawcę.

Stanowisko: pracownik fizyczny

Miejsce zatrudnienia: Hanower

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: 1500 euro brutto za miesiąc

Opis stanowiska:

  • praca polega na sortowaniu, segregowaniu odzieży używanej ze względu na jakość oraz rodzaj przy ruchomym taśmociągu

Wymagania:

  • brak uzależnień
  • odpowiedzialne podejście do obowiązków
  • zdolności manualne
  • motywacja i chęć do pracy
  • dobry ogólny stan zdrowia

Oferujemy:

  • wysokie na o zarobki
  • miejsce do zamieszkania niedaleko pracy
  • pracę na okres minimum 3 miesięcy z możliwością podjęcia stałej pracy dla najlepszych
  • szkolenia wdrażające
  • pomoc rezydenta na miejscu

Aplikacja:

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie zgłoszenia wraz z CV, LM oraz danymi osobowymi na adres:

arbeiteinstellen@job4u.com

z dopiskiem: „Fizyczna praca Niemcy przy sortowaniu odzieży, Hannover”.

W wiadomości należy umieścić zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-fizyczna-dla-par-sortowanie-odziezy-bez-znajomosci-jezyka-hannover/

wyświetleń: 2557, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 918584eed94bac22

3 komentarze aby “Fizyczna praca Niemcy dla par sortowanie odzieży bez znajomości języka Hanower”

  1. Witam oboje z mężem zainteresowani jesteśmy pracą.Kont.tel 793790163

  2. Witam ,
    Wraz z koleżanka jesteśmy zainteresowane podjęciem pracy nawet od zaraz. Posiadamy doświadczenie na produkcji. Nr. kontaktowy 691618180 e-mail paulina-pietrucha1@wp.pl

  3. Elżbieta dn. 21 sierpnia 2017 @ 20:08

    Chętnie podejmę pracę a sortowni odzieży używanej. Mam doświadczenie w podobnej pracy – sortownia odzieży używanej w Polsce. Proszę o kontakt; 602645767

Zostaw odpowiedź do dorota

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.