€ do uzgodnienia

Fizyczna praca Niemcy bez znajomości języka od zaraz Hanower roznoszenie ulotek

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hanower
  • Wymagane doświadczenie: Bez doświadczenia
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 4 listopada 2015 01:52

Agencja reklamowa z Hanoweru zatrudni od zaraz studentów bez znajomości języka niemieckiego do rozdawania ulotek. Niemcy praca fizyczna dla Polaków z zapewnionym bezpłatnym zamieszkaniem.

Stanowisko: Pracownik fizyczny

Miejsce zatrudnienia: Hanower, Niemcy

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Termin: od zaraz

Obowiązki:

  • praca w agencji reklamowej przy wykonywaniu pracy polegającej na rozdawaniu ulotek na głównych ulicach Hanoweru

Oczekiwania:

  • mile widziana nawet podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • dobra kondycja fizyczna
  • dyspozycyjność od zaraz
  • posiadanie statusu studenta
  • możliwość wykonywania pracy na świeżym powietrzu

Zapewniamy:

  • bezpłatne lokum na czas trwania umowy
  • dobre zarobki
  • pracę w młodym zespole

Aplikacja:
Wszystkich chętnych prosimy o przesłanie wiadomości z dokumentami aplikacyjnymi na adres:

Ogłoszenie wygasło!

ID ogłoszenia: 6305638a8a074b79