€ 8,50 € za godzinę brutto

Fizyczna praca Niemcy bez znajomości języka od zaraz Drezno rozładunek paczek kurierskich

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Drezno
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Pomoc przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: 8 maja 2016 22:16

Fizyczna praca w Niemczech dla Polaków w firmie kurierskiej, bez znajomości języka. Zatrudnienie od zaraz przy rozładunku paczek z dobrym wynagrodzeniem oraz pomocą przy szukaniu taniego mieszkania.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja pracy: Drezno.

Wynagrodzenie: 8,50 euro za godzinę brutto.

Opis stanowiska:
praca ma charakter fizyczny i polega na rozładunku paczek, następnie ich przesortowaniu oraz ponownym załadunku na samochody kurierów. Początkowo praca będzie się odbywała na zmianę nocną, później w systemie rotacyjnym.

Wymagania wobec pracowników:

  • predyspozycje do pracy w nocy;
  • kondycja fizyczna na wysokim poziomie;
  • sprawność, zręczność, energiczność;
  • umiejętność logicznego myślenia;
  • zdolność do dynamicznego działania;
  • dokładność i zaangażowanie w pracę.

Zapewniamy:

  • początkowo umowę na 3 miesiące z możliwością przedłużenia;
  • wsparcie w znalezieniu zakwaterowania;
  • pomoc polskiego managera w sprawach związanych z zatrudnieniem;
  • przeszkolenie wstępne;
  • dobre wynagrodzenie;
  • przyjazną atmosferę.

Aplikacje:
CV oraz LM prosimy wysyłać pod adres e-mail:

arbeiteinstellen@job4u.com

Prosimy o wpisanie w temacie: „Fizyczna praca na magazynie firmy kurierskiej”.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-niemcy-praca-fizyczna-bez-jezyka-rozladunek-paczek-kurierskich-drezno/

Nr ogł.: 66572cd36293e69