€ 10 Euro brutto/h

Fizyczna praca Niemcy bez języka od zaraz w Ulm odśnieżanie chodników

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Ulm
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 11 stycznia 2016 13:55
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
odsniezanie-praca-norwegia-2016

Tymczasowa, fizyczna praca w Niemczech od zaraz przy odśnieżaniu ulic. Zatrudnienie w Ulm bez znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia. Gwarantujemy płatność za każdy dzień, nawet gdy nie ma śniegu – opłata przestojowa.

Stanowisko: pracownik fizyczny.
Wynagrodzenie: 10 Euro brutto/h
Lokalizacja: Niemcy, Ulm.

Opis stanowiska:
praca polega na odśnieżaniu chodników, ulic i placów w Ulm metodą ręczną lub maszynową. Do obowiązków będzie należało również posypywanie chodników solą i piaskiem.

Wymagania:

  • sprawność fizyczna;
  • dobry stan zdrowia;
  • gotowość do pracy na zewnątrz w niskich temperaturach;
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz na 3 miesiące;
  • preferowane osoby bez nałogów;
  • elastyczność godzinowa;
  • samodyscyplina, wytrzymałość;
  • wysoka motywacja do pracy.

Oferujemy:

  • pracę tymczasową na dobrych warunkach;
  • ubrania robocze oraz narzędzia konieczne do pracy;
  • zakwaterowanie płatne w hotelu roboczym 7 Euro dziennie;
  • w przypadku braku śniegu wypłacamy 50 Euro opłaty przestojowej za każdy dzień.

Aplikacje:
zapraszamy do wysyłania aplikacji zawierających CV pod adres mailowy Leiharbeiter@solution4u.com

Zastrzegamy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/oferta-fizycznej-pracy-w-niemczech-od-zaraz-bez-jezyka-przy-odsniezaniu-ulm/

wyświetleń: 2710, dzisiaj: 2

Nr ogł.: 79356936cfc24e3c

6 komentarzy aby “Fizyczna praca Niemcy bez języka od zaraz w Ulm odśnieżanie chodników”

  1. mieczyslaw dn. 11 stycznia 2016 @ 18:56

    jestem zainteresowany ta oferta.prosze o pozytywne rozpatrzenie. pozdrawiam mieczyslaw.

  2. Witam. Jestem zainteresowany tą ofertą pracy. Prosze o pozytywne rozpatrzenie mojego CV.

  3. Witam jestem zainteresowany praca. prosze o kontakt. mozliwy wyjazd od zaraz

  4. Jestem zainteresowany ta oferta praca prosze o kontakt z moja osoba.Nr tel731860135 z powazaniem Piotr Szymczak

  5. Bartosz Ewa dn. 22 stycznia 2016 @ 04:49

    Witam serdecznie 2 osoby bez nalogow podejmie prace
    prosmimy o kontakt united1987@interia.pl pozdrawiamy .

  6. jestem zainteresowany praca,nie pijacy,mobilny,b dobra kondycja fizyczna, nie karany pracowalem juz w Niemczech, prosze o szczegoly na temat pracy i kontakt na email,pozdrawiam