€ 15-17 €/h

Dortmund, praca w Niemczech od zaraz na budowie przy dociepleniach 2021

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Dortmund
  • Wymagany stopień znajomości języka: Komunikatywna znajomość języka
  • Wymagane doświadczenie: Wymagane doświadczenie
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 30 września 2021 12:53

Z bezpłatnym zakwaterowaniem w Dortmundzie do podjęcia od zaraz legalna praca w Niemczech na budowie przy dociepleniach. Zatrudnienie dla budowlańców ze znajomością języka.

Praca od zaraz – Niemcy – 15-17€ netto za godzinę !

Oferujemy od siebie:

atrakcyjna stawka 15-17€ /h netto (NA RĘKĘ) w zależności od umiejętności
bezpieczny wyjazd – 100% wypłacalności przez naszą firmę
terminowe wypłaty
zwrot kosztu przejazdu do Niemiec
zdalna, szybka i bezpieczna rekrutacja
pomoc finansowa w formie zaliczki 150 euro co tydzień
ubezpieczenie zapewniające bezpłatną opiekę medyczną
możliwość rejestracji w ZUS
zakwaterowanie zagwarantowane przez pracodawcę – GRATIS
możliwość urlopów i zjazdów do Polski
opcja pracy w nadgodzinach – pełnopłatnych
podwyżka dla zaangażowanych i rzetelnych pracowników
praca od zaraz
gwarantowana wysoka premia za polecenie pracownika
długotrwała i legalna praca w Niemczech
stałe wsparcie polskiego koordynatora
Twoje zadania:

wykonywanie prac ociepleniowych WDVS
wykonywanie tynków
prace wykończeniowe
Oczekujemy:

auto na wyjazd
znajomość j. niemieckiego – poziom komunikatywny
doświadczenie zawodowe min.3 lata

Zainteresowanych ogłoszeniem prosimy o zgłaszanie się za pomocą przycisku ‚Aplikuj’

lub o kontakt telefoniczny : 730-100-611 w godzinach 08:00-20:00

InServ Sp. z.o.o. Sp. K.

źródło: praca-niemcy24.pl

wyświetleń: 248, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 2796155f9330a757

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.