€ 8,60 euro brutto za godzinę

Dla studentów dam sezonową pracę w Niemczech bez języka zbiory ogórków 2017 Simbach

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Simbach
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 13 kwietnia 2017 02:36

Opcja zatrudnienia dla studentów na wakacje 2017 w Simbach przy zbiorach warzyw. Sezonowa praca w Niemczech dla osób bez znajomości języka i doświadczenia na czas określony.

Stanowisko: pracownik sezonowy przy zbiorach

Miejsce zatrudnienia: Simbach, Niemcy

Termin rozpoczęcia: sezon 2017

Płaca: 8,60 euro za godzinę pracy brutto

Czas trwania umowy: 2-3 miesiące

Opis stanowiska:

  • praca w gospodarstwie rolnym będzie polegała na zbiorach ogórków
  • niektóre osoby mogą zostać przydzielone do przetwarzania warzyw

Wymagania:

  • dobra kondycja
  • brak przeciwwskazań do podjęcia fizycznej pracy
  • preferowani są studenci
  • pracowitość i sumienność
  • dostępność na okres wakacji

Oferujemy:

  • zatrudnienie na 3 miesiące
  • zakwaterowanie płatne na miejscu

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub wysyłając e-mail na adres:

jk@stangl-gemuese.de i numer: +4999547001327
eg@stangl-gemuese.de oraz numer: +4999547001353

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/oferta-sezonowej-pracy-w-niemczech-dla-studentow-zbiory-ogorkow-simbach/

Nr ogł.: 41458eeac3bb2b71

1 odpowiedź aby “Dla studentów dam sezonową pracę w Niemczech bez języka zbiory ogórków 2017 Simbach”

  1. Witam był bym zainteresowany pracą do 19 sierpnia , w zależności od busa . Pracowałem już przy zbiorze
    truskawek . Proszę o kontakt.
    739088281

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.