€ 1550 brutto mc

Dla pomocy kuchennej od zaraz dam pracę w Niemczech bez języka Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Düsseldorf
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 12 sierpnia 2021 20:56

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech dla pomocy kuchennej. Zatrudnienie w restauracji z Düsseldorf bez znajomości języka. Zakwaterowanie bezpłatne organizuje pracodawca.

Stanowisko: pomoc kuchenna.

Lokalizacja: Düsseldorf.

Wynagrodzenie: 1550 € brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie zajmował się przygotowywaniem składników;
  • zadaniem będzie przynoszenie produktów z magazynu, zaplecza albo chłodni;
  • dbanie o czystość w miejscu pracy;
  • praca na zmywaku;
  • pracownik będzie wycierał blaty;
  • obsługa, mycie i konserwacja urządzeń kuchennych;
  • pomaganie innym pracownikom;
  • wykonywanie innych zadań zlecanych na bieżąco.

Wymagania:

  • chęć uczenia się nowych rzeczy i szybkie ich przyswajanie;
  • wielozadaniowość;
  • samodyscyplina;
  • wysoka kondycja fizyczna;
  • zdolność do pracy w grupie;
  • konieczność podjęcia nauki języka niemieckiego – zaraz po przyjeździe;
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • dokładność.

Oferujemy:

  • bardzo dobre warunki finansowe + premia za frekwencję oraz wydajność;
  • na miejscu darmowe wyżywienie;
  • bezpłatne zakwaterowanie w skromnym pokoju na zapleczu w restauracji;
  • pomoc polskiego rezydenta;
  • szkolenie pracownicze;
  • wsparcie przy załatwianiu spraw urzędowych;
  • możliwość rozwoju.

Aplikacja:

Zgłoszenia, najlepiej w języku niemieckim, wraz ze zdjęciem i zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy kierować na adres e-mail: dringende@europe.com z podaniem numeru referencyjnego: pomoc-kuchenna 08/21

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-w-niemczech-bez-jezyka-dla-pomocy-kuchennej-od-zaraz-dusseldorf-2021/

Nr ogł.: 594611551bf5e514