€ 2000-2500 brutto mc

Dla par praca w Niemczech na produkcji pizzy bez znajomości języka od zaraz Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 10 lutego 2019 16:24

Dla par interesująca oferta pracy w Niemczech na produkcji pizzy, która jest aktualna od zaraz. Ogłoszenie z Hamburga bez znajomości języka, a do tego z zapewnionym zakwaterowaniem odpłatnie przez pracodawcę.

Stanowisko: pracownik produkcji pizzy.

Lokalizacja: Hamburg.

Wynagrodzenie: 2000 – 2500 Eur brutto miesięcznie, co jest uzgadniane indywidualnie.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 8.

Zadania na stanowisku:

  • jest to praca w fabryce, która produkuje gotowe dania kuchni włoskiej;
  • zadaniem pracownika będzie nie tylko mycie, ale również obsługiwanie maszyn produkcyjnych;
  • inne obowiązki to, np. przygotowywanie składników, ciasta itp;
  • dbanie o porządek na swoim stanowisku pracy.

Wymagania:

  • możliwość podjęcia zatrudnienia od zaraz w Niemczech;
  • optymistyczne podejście do pracy;
  • umiejętność pracowania w zespole;
  • odpowiednie nastawienie;
  • odznaczanie się wysoką kulturą osobistą;
  • pracowitość;
  • zaangażowanie oraz odpowiedzialność za powierzone zadania.

Oferujemy:

  • na miejscu wsparcie polskojęzycznego koordynatora;
  • dokładne szkolenie pracownicze;
  • wsparcie przy załatwianiu spraw formalnych;
  • przy każdej wypłacie dodatek do pensji podstawowej w formie paczek w wyrobami firmowymi;
  • zatrudnienie na 3 miesiące;
  • zapewnione zakwaterowanie odpłatnie na miejscu w cenie 200 Eur miesięcznie.

Aplikacja:

CV ze zdjęciem, zgodą na przetwarzanie danych osobowych i realnym terminem dyspozycyjności można przesłać na adres: nutzliche-arbeit@workmail.com z podaniem numeru referencyjnego: Nr ref. prod/a8/02/19.

Nützliche Arbeit Offene Handelsgesellschaft
Klenzestraße 30
80469 München, Bayern

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/produkcja-pizzy-od-zaraz-praca-w-niemczech-dla-par-bez-znajomosci-jezyka-hamburg/

wyświetleń: 1133, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 5175c601f1f8aee3