€ 1650 euro brutto miesięcznie

Dla par praca w Niemczech bez znajomości języka pakowanie wędlin Neuss

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Neuss
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 28 maja 2016 20:48
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
pakowanie-wedliny-boczku-produkcja4

Fabryka z Neuss zatrudni pracowników przy pakowaniu wędlin, bez znajomości języka i doświadczenia. Praca w Niemczech dla par, z zakwaterowaniem zorganizowanym na miejscu. Szukamy osób pracowitych i zaradnych.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Neuss.

Pensja: 1650 euro za miesiąc.

Liczba wolnych wakatów: 8 (dla 4 par).

Opis stanowiska:
osoby zatrudnione odpowiadają za pakowanie wędlin i kiełbasek. Zadania są wykonywane przy taśmie produkcyjnej w odpowiedniej odzieży ochronnej. Konieczne jest przestrzeganie standardów higienicznych.

Oczekiwania:

  • motywacja do pracy;
  • umiejętność przystosowania się do zasad panujących na hali produkcyjnej;
  • predyspozycje do wykonywania pracy powtarzalnej;
  • sprawność manualna;
  • dobry stan zdrowia;
  • umiejętność szybkiej nauki;
  • gotowość do przyjechania własnym samochodem;
  • odpowiedzialność i staranność.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na okres 3 miesięcy;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • zakwaterowanie na czas umowy w cenie 300 euro od pary, lub 200 od osoby;
  • po 3 miesiącach można przejść na umowę bezpośrednio z pracodawcą;
  • wysokie wynagrodzenie.

Dla kandydatów:
CV prosimy wysyłać pod adres:

neuearbeit@berlin.com z dopiskiem w temacie: Praca Niemcy pakowanie wędlin

Wysłanie CV w języku niemieckim znacząco przyśpieszy proces rekrutacji.

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dam-prace-w-niemczech-dla-par-bez-znajomosci-jezyka-pakowanie-wedlin-neuss/

Nr ogł.: 6245745debcaf7ab

2 komentarze aby “Dla par praca w Niemczech bez znajomości języka pakowanie wędlin Neuss”

  1. Mateusz Ewa dn. 30 maja 2016 @ 09:26

    Witam! Mam na imię Ewa i wraz ze swoim chłopakiem Mateuszem jesteśmy zainteresowani Państwa oferta. Spełniamy wszystkie wymagania posiadamy aktualne książeczki sanepidowskie, prawo jazdy, własny samochód i zaświadczenie o niekaralności. Jesteśmy młodzi i chętni do pracy. Możemy wyjechać od zaraz. Numer tel: Ewa 733707698 Mateusz 667308892

  2. Ewa leszek dn. 30 maja 2016 @ 13:16

    Witam jesteśmy zainteresowani praca, mamy własny samochód. Proszę o kontakt pod numer 889 173 097

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.