€ 13,00 brutto/h

Dla par praca Niemcy w Lipsku przy bez języka od zaraz pakowanie pralinek

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Lipsk
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 12 listopada 2020 23:32

Pracodawca z Lipska szuka od zaraz pakowaczy do pracy w Niemczech. Zatrudnienie dla par w fabryce bez znajomości języka przy pakowaniu pralinek. Zakwaterowanie będzie zapewnione odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Lipsk.

Wynagrodzenie: 13,00 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 10.

Zadania na stanowisku:

  • prosta praca manualna;
  • zadaniem pracownika będzie przeprowadzanie wizualnej kontroli jakości, a także ręczne pakowanie pralinek czekoladowych do plastikowych wytłoczek (umieszczenie ich w odpowiednim miejscu).

Wymagania:

  • sprawność manualna;
  • zdolność do pracy w grupie;
  • sumienne, solidne i niezawodne wykonywanie zadań;
  • umiejętność przestrzegania wszystkich norm BHP;
  • atutem będzie doświadczenie na analogicznym stanowisku;
  • rzetelność.

Oferujemy:

  • ubezpieczenie pracownicze;
  • pracę na 6 miesięcy;
  • zakwaterowanie w cenie 250 € na mc od pary – w pokoju dwuosobowym z dostępem do wspólnej kuchni i łazienki;
  • pracę od zaraz;
  • niemiecką umowę;
  • opiekę polskiego rezydenta.

Aplikacja:

CV ze zdjęciem, krótkim opisem własnej osoby oraz zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy kierować na adres e-mail: NeueArbeit2020@web.de z podaniem tytułu: Praliny Lipsk 11/20

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dla-par-od-zaraz-dam-prace-w-niemczech-bez-jezyka-przy-pakowaniu-pralinek-lipsk/

Nr ogł.: 3235fad56c794b58