€ 12,84/h

Praca Niemcy dla par od zaraz pakowanie pralin bez języka Lipsk

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Lipsk
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 27 grudnia 2018 19:22

Fabryka z Lipska od zaraz zatrudni pary do pakowania pralin. Oferta pracy w Niemczech bez znajomości języka i doświadczenia – dysonujemy 6-cioma wolnymi stanowiskami.

Lokalizacja: Lipsk.

Wynagrodzenie: 12,84 EUR/h brutto.

Start: od zaraz.

Wolne miejsca: 6.

Zakres obowiązków:

  • zadania przy produkcji pralinek czekoladowych;
  • kontrolowanie jakości;
  • układanie pralin na plastikowych tackach;
  • ewentualnie obsługa maszyn;
  • kierownik może zlecać też inne zadania.

Wymagania:

  • umiejętność szybkiej pracy;
  • sprawne dłonie;
  • mile widziane doświadczenie na produkcji spożywczej;
  • dokładne wykonywanie zadań;
  • bardzo dobra organizacja;
  • przyjazne nastawienie.

Oferujemy:

  • umowę o pracę na niemieckich zasadach;
  • zakwaterowanie płatne 150 euro od osoby lub 250 euro od pary;
  • dokładne przeszkolenie wstępne;
  • wysokie zarobki;
  • możliwość skorzystania z tanich obiadów w kantynie pracowniczej.

Dla kandydatów:
CV ze zdjęciem i kilka słów na swój temat prosimy wysyłać pod adres:

neuearbeit@berlin.com z dopiskiem w temacie: „Pakowanie pralin czekoladowych, Lipsk/12/2018”.

Prosimy załączyć zgodę na przetwarzanie danych do celów rekrutacji.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-pracy-w-niemczech-dla-par-bez-jezyka-pakowanie-pralin-od-zaraz-lipsk/

wyświetleń: 847, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 2545c24c80b649e2