€ 1640 euro/m-c brutto

Praca Niemcy od zaraz na magazynie odzieżowym dla par 2017 bez języka Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 21 lipca 2017 01:34

Szukamy chętnych do zatrudnienia 2017 od zaraz na magazynie odzieżowym z Hamburga. Oferta pracy w Niemczech dla par bez znajomości języka przy zbieraniu zamówień.

Stanowisko: pracownik na magazynie

Miejsce pracy: Hamburg, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Pensja: 1640 euro za miesiąc brutto

Liczba miejsc: 4 osoby lub 2 pary

Opis stanowiska:

  • praca będzie głównie polegała na zbieraniu zamówień oraz przygotowywaniu przesyłek dla sklepów
  • zadaniem pracownika będzie komisjonowanie, układanie ubrań, metkowanie oraz montaż zabezpieczeń
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za przeprowadzanie okresowych inwentaryzacji

Wymagania:

  • zaletą będzie doświadczenie jako komisjoner
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz do końca roku
  • aktualny status osoby niekaranej
  • świetne zorganizowanie
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego oraz uprawnienia na wózki widłowe

Oferujemy:

  • legalną pracę na czas określony
  • pomoc konsultanta
  • darmowe zamieszkanie na czas umowy
  • wsparcie w załatwianiu formalności

Aplikacja:

Kandydatów zainteresowanych ofertą pracy prosimy o składanie aplikacji z podaniem nr. ref.: magazyn Hamburg 08/17 na adres:

Leiharbeiter-gmbh@solution4u.com

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/bez-znajomosci-jezyka-praca-w-niemczech-dla-par-na-magazynie-odziezy-hamburg/

wyświetleń: 1428, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 39959710f0915596