€ 1650-2000 euro/m-c brutto

Dla par praca Niemcy od zaraz na magazynie AGD bez języka Kolonia 2017

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 9 czerwca 2017 02:55

Poszukujemy osób bez znajomości języka do zatrudnienia od zaraz w hurtowni małego AGD z Kolonii. Aktualna praca w Niemczech dla par na magazynie przy zbieraniu zamówień.

Stanowisko: pracownik na magazynie

Lokalizacja: Kolonia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Pensja: od 1650 do 2000 euro za miesiąc brutto, stawka zależna od doświadczenia i znajomości języka

Opis stanowiska:

  • praca fizyczna w hurtowni z suszarkami, blenderami, odkurzaczami, itd.
  • zadaniem pracownika będzie zbieranie zamówionych towarów na palety z użyciem skanera oraz wózka widłowego
  • inne obowiązki zlecone przez przełożonych

Wymagania:

  • status osoby niekaranej
  • motywacja i nastawienie na cel
  • samodyscyplina
  • szybkie uczenie się
  • dużą zaletą będzie znajomość języka niemieckiego
  • pracowitość i sumienność
  • odpowiedzialne podejście do zadań

Oferujemy:

  • zatrudnienie także dla par
  • pomoc koordynatora w załatwianiu formalności
  • możliwość wypracowywania nadgodzin
  • płatne zamieszkanie w pokoju 2-osobowym za 300 euro lub pokój pojedynczy w cenie 200 euro za miesiąc

Aplikacja:

Kandydatów prosimy o wysyłanie aplikacji z podaniem nr. ref.: magazyn-AGD/06/17 na adres:

Leiharbeiter-gmbh@solution4u.com

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/praca-w-niemczech-dla-par-na-magazynie-agd-bez-znajomosci-jezyka-kolonia/

wyświetleń: 1414, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 6435939e9c05186d

1 odpowiedź aby “Dla par praca Niemcy od zaraz na magazynie AGD bez języka Kolonia 2017”

  1. Majchrzak Adam dn. 11 lipca 2017 @ 15:17

    Dzien dobry jestesmy zainteresowani ta praca z moja przyjaciulkom we dwoje bardzo prosimy o kntakt 790451075 dziekujemy bardzo !!!