€ 10 euro brutto za godzinę

Dla par praca Niemcy od zaraz bez języka Bielefeld pakowanie perfum

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Bielefeld
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 19 sierpnia 2016 18:11

Od zaraz zatrudnimy pary bez znajomości języka do pakowania perfum w zakładzie z Bielefeld. Oferta pracy w Niemczech z zapewnionym zakwaterowaniem oraz wysoką stawką godzinową.

Stanowisko: pakowacz.

Miejsce zatrudnienia: Bielefeld, Niemcy.

Wynagrodzenie: 10 euro brutto/h.

Zakres obowiązków:

  • przepakowywanie perfum do nowych pudełek;
  • montaż zabezpieczeń antykradzieżowych;
  • foliowanie perfum;
  • etykietowanie.

Wymagania:

  • zręczność i sprawność fizyczna;
  • energiczność, umiejętność szybkiej pracy;
  • odpowiedzialność i sumienność;
  • motywacja do osiągania wyznaczonych celów;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności;
  • samodzielność w działaniu.

Oferujemy:

  • zakwaterowanie w cenie 350 euro miesięcznie od pary lub 200 euro dla singla;
  • umowę na 3 miesiące z późniejszą możliwością podjęcia stałej pracy;
  • dokładne przeszkolenie stanowiskowe;
  • atrakcyjny system motywacyjny – premie, prezenty;
  • możliwość zdobycia nowych doświadczeń w pracy za granicą.

Aplikacje:
CV w językach niemieckim lub polskim prosimy wysyłać pod adres:

  • neuearbeit@berlin.com

Prosimy wpisać w temacie wiadomości: Pakowanie perfum – Bielefeld 2016.

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dam-prace-w-niemczech-dla-par-pakowanie-perfum-bez-jezyka-bielefeld/

wyświetleń: 1816, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 47357b72176dbdc3

1 odpowiedź aby “Dla par praca Niemcy od zaraz bez języka Bielefeld pakowanie perfum”

  1. ola i darek dn. 22 sierpnia 2016 @ 20:42

    Witam . Wraz z narzyczonym poszukujemy pracy obecnie jestesmy w niemczech prace mozemy podjac od zaraz i dojechac niestety nie mamy przy sobie cv lecz gdy bedzie potrzeba doslemy mamy doswiadczenie przy pracy na produkcji jestesmy osobami mlodymi sprytnymi chcacymi osiagnoc nowe umiejetnosci mysle ze dali nysmy rade mam nadzieje ze panstwo sie do nas odezwa w najblizszym czasie nasz nr tel 570-455-671 pozdrawiamy 😉