€ 2300-2700 € brutto/mc

Dla par praca Niemcy bez znajomości języka produkcja detergentów od zaraz Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 2 czerwca 2022 21:43

Bez znajomości języka do podjęcia praca w Niemczech dla par. Zatrudnienie 2022 w fabryce z Kolonii od zaraz na produkcji detergentów. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Kolonia.

Wynagrodzenie: 2300 – 2700 € brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 12.

Zadania na stanowisku:

  • przestrzeganie zasad BHP;
  • odpowiedzialność;
  • wykonywanie prostych prac, np. pakowanie, kontrolowanie jakości, wykładanie opakowań na taśmę oraz zdejmowanie z niej gotowych produktów, naklejanie etykiet i obsługa urządzeń;
  • zadania będą przydzielane zgodnie z aktualnym zapotrzebowaniem.

Wymagania:

  • dostępność od zaraz;
  • dokładność;
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu;
  • szybkie przyswajanie nowych informacji;
  • pracowitość.

Oferujemy:

  • ubezpieczenie pracownicze;
  • pomoc polskiego koordynatora;
  • przeszkolenie pracownicze;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • zakwaterowanie w cenie 350 € na mmc od osoby;
  • niemiecką umowę;
  • zatrudnienie na pełny etat;
  • wsparcie przy załatwianiu spraw urzędowych;
  • możliwość rozwijania się oraz awansu.

Aplikacja:

CV w języku niemieckim lub polskim można wysyłać na adres e-mail:

NeueArbeit2020@web.de z dopiskiem: produkcja chemii gospodarczej Kolonia, 2022/06

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/bez-znajomosci-jezyka-praca-w-niemczech-dla-par-na-produkcji-detergentow-od-zaraz-koln/

wyświetleń: 591, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 8846298d9bdeda13