€ 12 euro/h brutto

Dla par ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz na magazynie bez języka Köln

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 13 kwietnia 2017 02:28

Zatrudnimy od zaraz osoby bez znajomości języka na stanowisku magazyniera. Praca w Niemczech dla par na magazynie spożywczym z Kolonii przy zbieraniu zamówień.

Stanowisko: magazynier

Miejsce zatrudnienia: Kolonia

Liczba miejsc: 4 lub 2 pary

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Pensja: 12 euro brutto na godzinę plus dodatki za pracę na zmiany nocne, nadgodziny, weekendy oraz w święta

Opis stanowiska:

  • praca na magazynie będzie polegała głównie na kompletowaniu zamówień na paletach z użyciem skanera oraz wózka elektrycznego
  • pracownik będzie odpowiedzialny za prace porządkowe oraz prowadzenie dokumentacji

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie magazynowe
  • zaradność i pomysłowość
  • zdolność pracy w zespole
  • komunikatywność i otwartość
  • pełna samodzielność
  • zaświadczenie o niekaralności
  • motywacja do podjęcia stałej pracy

Oferujemy:

  • wysokie zarobki
  • zamieszkanie w pokoju za 350 euro miesięcznie
  • pracę w oparciu o niemiecką umowę z 3-miesięcznym okresem próbnym oraz możliwością dłuższej współpracy

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zgłoszenia z numerem referencyjnym: „Niemcy praca na magazynie spożywczym, Kolonia” należy wysyłać na adres:

Beschaftigung@germanymail.com

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/oferta-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-na-magazynie-spozywczym-dla-par-kolonia/

wyświetleń: 1191, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 35958eebc4caf0db

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.