€ 2085 brutto/mc

Dla par oferta pracy w Niemczech bez języka przy pakowaniu kawy od zaraz Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 6 maja 2020 18:05

Bez doświadczenia poszukiwani pakowacze do pracy w Niemczech przy pakowaniu kawy. Zatrudnienie w Kolonii bez znajomości języka dla par z zakwaterowaniem bezpłatnym zapewnionym przez pracodawcę.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Kolonia.

Wynagrodzenie: 2085 Eur brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 8.

Zadania na stanowisku:

  • prosta praca, która polega na zbieraniu i pakowaniu kawy w zestawy promocyjne zgodnie z projektem;
  • praca w szybkim tempie.

Wymagania:

  • sprawność manualna;
  • solidne i sumienne wypełnianie zadań;
  • pełna samodzielność;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • wysoka sprawność fizyczna;
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego;
  • punktualność;
  • zaletą będzie mobilność.

Oferujemy:

  • bardzo dobre wynagrodzenie;
  • próbną niemiecką umowę o pracę na 3 miesiące z opcją jej przedłużenia dla najlepszych pracowników;
  • ubezpieczenie;
  • pełny wymiar godzin;
  • atrakcyjne premie oraz dodatki;
  • płatne zakwaterowanie na prośbę pracownika (należy o tym wcześniej poinformować pracodawcę).

Aplikacja:

Zgłoszenia, najlepiej w j. niemieckim, wraz ze zdjęciem i zgodą na przetwarzanie danych osobowych należy przesłać na adres: dringende@europe.com z podaniem numeru referencyjnego: Niemcy praca pakowanie kawy, Kolonia maj_20

Źródło: praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-dam-prace-w-niemczech-bez-jezyka-dla-par-przy-pakowaniu-kawy-koln/

Nr ogł.: 6525eb2ce1e6f7d4

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.